Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Postanowienia noworoczne – jak w nich wytrwać i jakie produkty pomogą w ich realizacji?

Początek roku to dobry moment na zmiany. W tym czasie wiele osób wyznacza sobie cele i postanowienia, które chcieliby zrealizować. Te, które najczęściej się powtarzają, dotyczą zmiany nawyków na zdrowsze. Jednak jak pokazują badania, wciąż niewielu osobom udaje się dotrzymać postanowień noworocznych. Są różne sposoby i produkty, które mogą w tym pomóc.

Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych?

W badaniu SW Research ponad 50 proc. ankietowanych zadeklarowało, że ma postanowienia na nowy rok, jednak – jak wykazują statystyki – tylko 8 proc. trzyma się ich do końca roku. Zdecydowana większość, bo aż 71 proc. porzuca swoje postanowienia do 2 tygodni po Nowym Roku. W ciągu następnych miesięcy odsetek rezygnujących stale się zmniejsza. Kluczowe dla utrzymania postanowień są więc pierwsze trzy miesiące. Aby postanowienia nie przepadły, należy ustalić konkretny i możliwy do zrealizowania plan działania. Kolejną rzeczą jest stworzenie sobie sposobności do realizacji postanowień.

Spraw, aby realizacja planów przychodziła Ci łatwo. Nie powinieneś czuć, że samo zabranie się do działania jest problematyczne. Dlatego, jeśli na przykład chcesz uprawiać więcej sportu, umieść przyrządy do ćwiczeń w miejsce, które będziesz często widział lub mijał.

Jak zwiększyć aktywność fizyczną?

Jednym z najczęstszych noworocznych postanowień jest zmiana stylu życia na zdrowszy. Może to dotyczyć zwiększenia codziennej dawki aktywności fizycznej, czy na przykład zmiany diety. Niestety, zimowa pogoda nie zachęca do ruchu na świeżym powietrzu, a publiczne siłownie na początku roku są zazwyczaj bardzo zatłoczone. W takich warunkach ciężko o utrzymanie noworocznego postanowienia. Sprawa staje się o wiele prostsza, kiedy sprzęt do ćwiczeń mamy do dyspozycji we własnym domu. Składana bieżnia elektryczna sprawia, że aktywność fizyczna staje się niezwykle prosta i komfortowa. Dzięki wbudowanemu głośnikowi Bluetooth oraz uchwytowi na telefon możesz prowadzić rozmowy telefoniczne, oglądać filmy czy seriale, słuchać muzyki podczas biegania. Możliwość składania bieżni oraz wbudowane kółka transportowe czynią ją poręczną i łatwą do przechowywania.

Costway_bieznia

Zdrowe odżywianie

Zdrowy styl życia dotyczy również odpowiedniego odżywiania. Zmiana nawyków jedzeniowych nie jest prosta, czasem wymaga wyrzeczeń i silnej woli. Jeśli pragniemy utrzymać dietę na dłużej, przygotowywane potrawy powinny być smaczne, ale również proste w wykonaniu. Pomóc w tym może wielofunkcyjny blender ręczny, dzięki któremu w szybki sposób stworzysz zdrowie danie, np. smoothie – orzeźwiający koktajl z owoców i warzyw, który zawiera w sobie mnóstwo witamin, będąc przy tym niskokaloryczny i niesamowicie sycący. Blender posiada zestaw wymiennych końcówek, które dają Ci wiele możliwości do wykorzystania.

Costway_blender

Doskonałym dodatkiem do zdrowych koktajli jest świeży lód, którego dzięki domowej kostkarce, nigdy nie zabraknie. To poręczne urządzenie potrafi wytwarzać do 12 kg lodu dziennie.

Costway_kostkarka

Jak zadbać o urodę?

Dbać możemy nie tylko o naszą sylwetkę, ale również na przykład o naszą cerę. Wiele osób w nowym roku stawia na poprawę swojego wyglądu. W mediach społecznościowych dużo mówi się o tzw. glow up, czyli pozytywnej metamorfozie przebytej w ciągu paru miesięcy. Zadanie to może ułatwić toaletka z dużym lustrem i pojemnymi szufladami, w których można trzymać kremy lub inne kosmetyki.

Costway_toaletka

Jak więcej czytać?

Równie ważne, co dbanie o ciało, jest dbanie również o umysł. W jaki sposób możemy to zrobić? „Przeczytać więcej książek” jest z każdym rokiem coraz popularniejszym postanowieniem noworocznym. I bardzo dobrze, powinniśmy dbać o każdą część ciała, a zwłaszcza o mózg. Podczas długich wieczorów z książką warto postawić na komfort i wygodę. Rozkładany fotel to świetna opcja dla książkowych moli. Oparcie fotela regulowane jest od 90 do 160 stopni, dzięki czemu każdy znajdzie idealną pozycję do siedzenia dla siebie. Fotel skonstruowany jest w sposób ergonomiczny, a więc w pełni dopasowuje się do ciała. Podczas siedzenia zrelaksujesz się, a czytanie będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Costway_fotel

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO