Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Rodzinna pamiątka w postaci świątecznej fotoksiążki

Chciałabyś swoim najbliższym podarować na święta prezent, który będzie dawał radość przez długi czas, ucieszy zarówno małych, jak i dużych, a dodatkowo pozwoli Wam razem spędzić czas? W takim razie świetnym pomysłem będzie fotoksiążka. Zgromadzisz w niej wszystkie najpiękniejsze wspomnienia, a dodatkowo nadasz jej wyjątkowy, oryginalny charakter odpowiadający stylowi Twojej rodziny. Zajrzyj do tego artykułu, aby dowiedzieć się dlaczego to znakomity pomysł na prezent, jak zaprojektować taki album z własnymi zdjęciami, a także poznać ciekawe pomysły na fotoksiążki.

Fotoksiążka dla całej rodziny – dlaczego to świetny pomysł na prezent?

Fotografie to zawsze znakomite i trafione pomysły na prezent, a jeśli dodatkowo zebrać je w formie wysokiej jakości, personalizowanej publikacji, to sukces gwarantowany. Taki album może być zaprojektowany z myślą o rodzinie lubiącej sport, podróże czy leniuchowanie na kanapie. Niezależnie od tego jaki macie styl i jak spędzacie wolny czas, fotoksiążka będzie trafiać w Wasze gusta.
Jako młoda Mama z pewnością nie dysponujesz nadmiarem czasu. W dodatku w okresie przedświątecznym wolny czas trzeba zarezerwować na bieganie po sklepach i nerwowe poszukiwanie prezentów… z fotoksiążką może zapomnieć o tym czarnym scenariuszu. Zaprojektujesz ją siedząc wygodnie na kanapie, a tworzenie takiej publikacji będzie dobrą zabawą. Aplikacja CEWE Fotoświat jest dostępna na urządzenia z systemami Windows, macOS, Linux, iOS i Android, tak więc książkę z własnymi zdjęciami przygotujesz korzystając z dowolnego sprzętu – laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu czy smartfona. Dodatkowo fotoksiążka zostanie dostarczona przez kuriera wprost do Twoich drzwi.1dflt_te_cfb_papierqualitaeten-2

Najpiękniejszą rzeczą, którą można podarować bliskim jest czas. Fotoksiążka spełnia ten postulat na kilka sposobów. Przede wszystkim wspaniałym przeżyciem będzie wspólne oglądanie zgromadzonych w niej fotografii i wspominanie najpiękniejszych chwil. To także piękne momenty zgromadzone na kartach albumu. Co więcej to także niezwykle miły gest, którym jest poświęcenie czasu (nawet jeśli taką fotoksiążkę można zaprojektować naprawdę szybko) na przygotowanie oryginalnego prezentu.

Jak zaprojektować fotoksiążkę dla całej rodziny?

Tak jak zostało to już wspomniane możesz zaprojektować fotoksiążkę nie ruszając się z kanapy. Dodatkowo całość może stanowić świetną i kreatywną zabawę. W celu stworzenia takiego albumu nie musisz dysponować specjalistyczną wiedzą. Intuicyjny i przyjazny interfejs przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy powstawania fotoksiążki – od wybrania ulubionych fotografii po realizację zamówienia.
Baw się tworzeniem fotoksiążki i realizuj twórczo. Do dyspozycji otrzymasz potężne narzędzie, które umożliwia zrealizowanie wielu, różnorodnych pomysłów. Fotoksiążka to nie tylko zdjęcia, ale również ogromna biblioteka clipartów, napisów, teł czy ramek. Możesz także wykorzystać ciekawe kroje pisma i wzbogacić ulubione kadry komentarzami.

Pomysł na świąteczny prezent – fotoksiążkachristmas-3026688_1920

Możliwość dostosowania każdego, nawet najdrobniejszego elementu fotoksiążki sprawia, że z łatwością zaprojektujesz prezent dla całej rodziny, który ucieszy wszystkich – od najmłodszych do najstarszych. Fotoksiążka jest dostępna w wielu zróżnicowanych formatach. Możesz wybrać małe, kieszonkowe książeczki, które będą świetnie pasowały do dziecięcych rączek, jak i duże fotoksiążki XL, które będzie przyjemnie i wygodnie oglądało się jednocześnie całą rodziną.

W fotoksiążce możesz zgromadzić dowolne zdjęcia. Zaprojektuj publikację, która będzie pokazywała dwanaście minionych miesięcy. Wzbogacając ujęcia napisami i obrazkami z łatwością oddasz nastrój Waszych ulubionych chwil. Może to dobry pomysł na rozpoczęcie nowej, rodzinnej tradycji i stworzenie kolekcji ujmujących publikacji, które zawierają Wasze wspomnienia z każdego, mijającego roku?

www.cewe.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock