Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Stick Off® – plasterek nie taki zły!

Każdy rodzic doskonale zna temat plastrów. Są one nieodłącznym towarzyszem maluchów w ich poszukiwaniu przygód. Niestety, często ich usuwanie może być bolesne, co nie jest przyjemne, zwłaszcza dla dzieci. Dlatego warto pomóc im w tym procesie i uczynić go mniej bolesnym i skorzystać z Stick Off®!

 

https://www.poradniksmartmamy.pl/bezbolesne-zdejmowanie-plastrow/stick-off/

Master_banner-300x600-A

Stick Off® to wyrób medyczny w sprayu, który służy do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju plastrów, takich jak plastry włókninowe, wodoodporne, hormonalne, nikotynowe, a także kinesiotapów, opatrunków samoprzylepnych, czy przylepców i taśm mocujących.

Stick Off® nie zawiera alkoholu, co sprawia, że nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Jest łatwy w użyciu i może być aplikowany pod dowolnym kątem. Sprawdza się przy różnych rodzajach plastrów, zarówno tych o małej, jak i dużej sile klejenia. Nie przenika przez naskórek, nie wywołuje alergii ani podrażnień skóry. Całkowicie usuwa klej ze skóry, czyniąc ją gotową do założenia kolejnego plastra. Krótko mówiąc, Stick Off® znacznie ułatwia usuwanie plastrów!

Co ważne, Stick Off® może być stosowany bez ograniczeń wiekowych! Jest odpowiedni zarówno dla niemowląt, noworodków, starszych dzieci, jak i dorosłych, w tym kobiet w ciąży. Jest to ogromne udogodnienie zwłaszcza dla małych dzieci, ponieważ oszczędza im ono niepotrzebnych niedogodności związanych ze zdejmowaniem plastrów!

CHIESI/MST/STI/04/04/2023

 

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock