Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Termiczne zestawy miseczek w kształcie krówki i ośmiorniczki – nowe produkty od Neno!

Polska marka produktów dla dzieci, niemowląt i ich Mam znów poszerza asortyment! Termiczne i antypoślizgowe zestawy miseczek w kształcie zwierząt uzupełniają coraz bogatszą ofertę marki Neno.

Poznaj nowe dziecięce zastawy: Neno Neno Mucca i Neno Neno Polpo – termiczne, bezpieczne, kolorowe i w kształtach, które Twoje dziecko od razu pokocha. Każdy rodzic doskonale wie, jak trudno jest nauczyć dziecko samodzielnego jedzenia. Pozwól mu wybrać czy woli jeść z turkusowej miseczki z ośmiornicą, czy czerwonej z krówką – z własnoręcznie wybranej zastawy będzie jadł chętniej!

Miska termiczna – zdrowe podgrzewanie i chłodzenie wodą

Gdy zdecydujesz się odstawiać mleko i przechodzić na dietę opartą na pokarmach stałych staniesz przed wyborem: przeciery i zupki czy metoda BLW, pozwalająca dziecku odkrywać pojedyncze smaki i konsystencję jedzenia. Ale to nie jedyny wybór: drugim są odpowiednie dla Twojego dziecka talerzyki i miseczki. Muszą mieć nie tylko gładkie krawędzie, mieć antypoślizgowe uchwyty i przyssawki stabilizujące oraz być wolne od BPA. Co jeszcze powinny mieć dobre miski dla dzieci i niemowląt?

Marka Neno postanowiła stworzyć produkt, który nie tylko spełni powyższe warunki, ale także ułatwi i umili karmienie zarówno Tobie, jak i Twojemu bobasowi.

Neno Mucca i Neno Polpo to dwa nowe zestawy do jedzenia, których konstrukcja pozwala na długie utrzymywanie potrawy w stałej temperaturze oraz podgrzanie lub schłodzenie jej. Duża miska w zestawie posiada podwójne ścianki, pomiędzy którymi znajduje się komora do wlewania wody. Zatyczka do wlewu w Mucco ma kształt krowich rogów! W zależności od tego czy wlejesz do komory wrzątek, czy zimną wodę odpowiednio podgrzejesz lub schłodzisz potrawę. Bez obawy – jedzenie nie ma bezpośredniej styczności z wodą, ponieważ znajduje się w wewnętrznej misce ze stali nierdzewnej.

Dla ułatwienia utrzymania w czystości wewnętrzną miskę ze stali nierdzewnej 316L możesz wyjąć z obudowy i umyć każdą część zestawu oddzielnie.

Nie musisz już się martwić czy Twoje dziecko zje odpowiednio ciepły posiłek, lub czy owoce nie stracą szybko swojej świeżości – miski termiczne Neno Mucca i Neno Polpo zapewnią utrzymanie odpowiedniej temperatury przez długi czas.

Mocna przyssawka i antypoślizgowe uchwyty

Twoje dziecko lubi bawić się talerzykiem podczas jedzenia? Właśnie dlatego zestawy do jedzenia Neno Mucca i Neno Polpo posiadają mocne silikonowe przyssawki, które stabilizują naczynie podczas jedzenia i zapobiegają strąceniu lub wylaniu się zawartości na Twoje dziecko.

Mała miska ma przyssawkę zintegrowaną, a duża miska przyssawkę osobną. Takie rozwiązanie ma swoje plusy – gdy Twoje dziecko podrośnie i nie będzie potrzebowało już stabilizowania miseczek, nadal będzie mogło cieszyć się swoim ulubioną zastawą stołową.

Duża miska o pojemności 350 ml w pokrywce ma otwór parowy, który zapobiega powstawaniu podciśnienia, mała miseczka o pojemności 200 ml i kubek o pojemności 200 ml posiadają standardową pokrywkę z tworzywa sztucznego.

Uchwyty w zestawach dla dzieci dobrze leżą w dłoni i mają kształt ramion ośmiornicy – w Neno Polpo lub krowiego ogona – w Neno Mucca.

Trwałe, bezpieczne i bez BPA

Pewnie wszyscy młodzi Rodzice spotkali się już z oznaczeniem „BPA free”, ale powszechna wiedza co ten skrót oznacza, jest na razie dość skromna. A to szalenie ważne, bo od tego zależy zdrowie, o ile nie życie Twojego dziecka.

BPA to toksyczny bisfenol, który ma udowodnione działanie hormonalne i chorobotwórcze. Niestety wciąż jest stosowany w produkcji butelek PET, zabawek, puszek aluminiowych i papieru termicznego. Przy kontakcie z jedzeniem BPA przenika do żywności, a z nią dostaje się do organizmu. Dlatego marka Neno oferuje jedynie produkty BPA free, byś miała pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne. Butelki do karmienia i laktatory Neno są wolne od toksycznego bisfenolu.

W zestawach Neno Mucca i Neno Polpo znajduje się duża miska termiczna 350 ml, mała miska 200 ml, kubek 200 ml oraz widelec i łyżka z uchwytem z tworzywa sztucznego.

Charakterystyka Neno Mucca i Neno Polpo:

  •  utrzymuje jedzenie w stałej temperaturze (gdy wlejesz gorącą wodę)
  • szybko chłodzi potrawę (gdy wlejesz zimną wodę)
  • mocna przyssawka stabilizująca miskę i utrzymująca ją w jednej pozycji
  • atrakcyjny dla dziecka kształt i kolor – czerwona krówka i turkusowa ośmiornica
  •  nie zawiera BPA
  •  przeznaczona do mycia w zmywarce
  •  materiał: tworzywo sztuczne i stal nierdzewna 316 L
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock