Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Wystarczy kilka minut, by czuć się świetnie cały dzień

Każda mama, bez względu na to, czy jej dzieci mają kilka tygodni, miesięcy czy lat, ma zawsze trochę za mało czasu i stanowczo za dużo obowiązków. Dlatego właśnie mamy cenią sprytne rozwiązania: na przykład szczotkę prostującą, z którą wyprostowanie i ułożenie włosów wymaga chwili. A efekty? Jak po starannej stylizacji! Dzień od razu zaczyna się lepiej.

Lubisz, gdy Twoje włosy są gładkie i proste? Mogą takie być, nawet jeśli nie masz czasu lub ochoty na używanie prostownicy. Szczotka prostująca BHH880 marki Philips pozwala wyprostować pasma w kilka minut i dodaje im naturalnej objętości bez efektu płaskich, przyklapniętych włosów. W ten sposób powstaje świetna, ale naturalna fryzura – idealne zwieńczenie zarówno eleganckich, jak
i swobodnych stylizacji. Bez względu na to, co masz dziś w planie, zabiegana mamo, Twoja fryzura dotrzyma Ci kroku, a jej przygotowanie zajmie tylko chwilę.

Wystarczą minuty

W czym tkwi tajemnica szybkiego działania szczotki? Jest płaska i szeroka – jej wyjątkowo duża powierzchnia (47 mm) umożliwia stylizację większej ilości włosów na raz. Szczotka ma też aż 111 ząbków – ich dwa rodzaje umożliwiają szybkie prostowanie, a 50-sekundowy czas nagrzewania tylko je przyspiesza. Jeśli udaje Ci się znaleźć czas na umycie zębów, na prostowanie włosów tą szczotką też powinnaś – potrwa to niewiele dłużej i spokojnie wpisze się w podstawowe czynności pielęgnacyjne, dając jednak wyjątkowy efekt pięknych, zadbanych włosów. W końcu na placu zabaw czy w drodze do przedszkola też lubisz świetnie wyglądać, przynajmniej od czasu do czasu, prawda?

Bez obaw o włosy

Korzystanie ze szczotki prostującej jest nie tylko szybkie, ale też bezpieczne dla włosów, dlatego możesz używać jej tak często, jak masz na to ochotę. Powłoka ceramiczno-turmalinowa odpowiada za efekt lśniących, gładkich i niepuszących się włosów, a technologia ThermoProtect, która utrzymuje stałą temperaturę, zapobiega przegrzaniu włosów. Temperaturę możesz sama dostosować do potrzeb swoich włosów wybierając spośród dwóch ustawień – 170°C i 200°C. To nie wszystko: szczotka nie wyrywa włosów dzięki rzędom długich nienagrzewających się ząbków, które też chronią skórę głowy przed przegrzaniem. Dodatkowo, tył szczotki nie nagrzewa się, co zapobiega przypadkowym oparzeniom. Włosy ułożone szybko, bezpiecznie i w świetnym stylu – to idealny przepis na dobry początek dnia każdej mamy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock