Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Zestawy upominkowe Dermika Salon&SPA

Zestawy kosmetyków DERMIKA Salon&SPA w świątecznych opakowaniach to doskonały pomysł na idealny upominek. Opakowania skrywają doskonałej jakości kosmetyki dla kobiet, które zachwycą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Piękne i praktyczne są gwarancją udanego prezentu.

W ofercie znajdują się 4 zestawy Dermika Salon&SPA

  • TEA THERAPY
  • NEOBOTULINE
  • BEAUTY EXPRESS
  • VOLUMATRIX RF

Każdy zestaw w eleganckim pudełku z wytłoczonym logotypem, produkty wewnątrz w kartonikach. Zestawy do nabycia w salonach kosmetycznych.

Kolekcja Tea Therapy

ZESTAW TEA THERAPY. Naturalnie olśniewająca skóra

Naturalny blask cery jest pożądany przez każdą z nas, ale nie nadmierne błyszczenie się. Produkty TEA-THERAPY zawierają unikatową kompozycję składników, która zapewnia nieskazitelny, matowy wygląd skóry bez wysuszania jej. Zostały one stworzone, aby przywrócić cerze równowagę hydro-lipidowa właściwą cerze normalnej oraz zrewitalizować młodość komórek. Ekstrakt z herbaty Matcha znany jest jako źródło młodości, posiada właściwości antyoksydacyjne i energizujące. Formuła MatRecover EPS niweluje połysk skóry, zachowując wilgoć w skórze. Lipopeptyd Matriline IQ skutecznie redukuje zmarszczki i przywraca skórze młody wygląd. Naturalny ekstrakt z nasturcji dotlenia skórę, wygładza

i rozświetla ją.

Skład zestawu:

Matcha krem esencja (50 ml)
Esencja liftingująca pod oczy i na powieki (15 ml)

Cena 100 PLN

Kolekcja Neobotuline

ZESTAW NEOBOTULINE. Kompleksowa redukcja zmarszczek

Kompletny zestaw do pielęgnacji domowej wykorzystuje rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej oraz stanowi unikalne połączenie składników aktywnych, które odbudowują, wzmacniają i chronią delikatna strukturę włókien podporowych skóry.

Aktywną redukcję zmarszczek mimicznych wykazują neuroaktywny peptyd nowej generacji ograniczający skurcze mięśni prowadzące do powstawania zmarszczek oraz trójwymiarowe cząsteczki zdolne do nawilżania skóry „od wewnątrz”. Technologia ta radykalnie zmniejsza widoczność zmarszczek, a jednocześnie pozwala zachować naturalną ekspresję.

Skład zestawu:
Aktywny korektor zmarszczek (50 ml)
Krem-reduktor zmarszczek wokół oczu (15 ml)

Cena 120 PLN

Kolekcja Express

BEAUTY EXPRESS. Ekspresowa poprawa wyglądu

Zmarszczki ekspresyjne są wynikiem mimiki, która nadaje twarzy jej charakter i jest ważna w komunikowaniu i okazywaniu emocji, Impulsem do ich tworzenia jest powtarzający się mikroskurcz mięśni, który utrwala zmiany w strukturze skóry. Z czasem w tych miejscach pojawiają się delikatne linie, które z wiekiem zmieniają się w głębokie bruzdy.

Odnosząc się do najnowszych doniesień naukowych dotyczących powstawania zmarszczek ekspresyjnych eksperci DERMIKI wykorzystali DRONEXPRESS oraz neuroaktywny peptyd, które na poziomie komórkowym ograniczają powstawanie zmarszczek mimicznych na trzech etapach, w momencie generowania, przekazania i z chwilą odbioru impulsu przez mięsnie.

Skład zestawu:

Krem wypełniający zmarszczki (50 ml)
Esencja liftingująca pod oczy i na powieki (15 ml

Cena 100 PLN

Kolekcja Volumatrix RF

VOLUMATRIX RF. Zaawansowane działanie przeciwstarzeniowe

Specjalistyczne produkty przeznaczone są do intensywnej pielęgnacji cery dojrzałej, która z powodu upływającego czasu traci świeżość, wyraźnie traci jędrność, a zmarszczki ulegają pogłębieniu i utrwaleniu. Wskazana staje się wówczas pielęgnacja stymulująca procesy regeneracji i odnowy struktur skóry. VOLUMATRIX RF to preparaty stworzone z myślą o kobietach, które pragną odzyskać młodzieńczą gęstość skóry, zredukować zmarszczki, wygładzić rysy i wymodelować kontur twarzy. Preparaty wykorzystują rozwiązania zainspirowane zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak volumetria (modelowanie konturów twarzy) czy zabieg falami radiowymi.

Skład zestawu:

Krem aktywator odnowy (50 ml)
Krem aktywator pod oczy i na powieki (15 ml)

Cena 120 PLN

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock