Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Maseczki ochronne od FAKRO dla nowosądeckiego szpitala

W sytuacjach kryzysowych wzajemna pomoc jest nieoceniona. Sądecka firma FAKRO na ręce z-cy dyrektora Bogusława Latacza, przekazała szpitalowi w Nowym Sączu 800 sztuk własnej produkcji maseczek ochronnych, wspierając Służbę Zdrowia w walce z wirusem.

FAKRO we współpracy z firmą Woolmed rozpoczęła produkcję maseczek ochronnych. Na uruchomionej nowoczesnej linii produkcyjnej wytwarzane są trójwarstwowe maseczki, które zawierają warstwę filtrującą zatrzymującą ponad 95% bakterii (BFE>95%). Materiały użyte do produkcji maseczek posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej oraz certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Maseczki przekazywane są pracownikom, wysyłane są także do lokalnych szpitali, a następnie do partnerów biznesowych

To nasza „cegiełka”. W ten sposób wspomożemy intensywną i pełną poświęcenia pracę lekarzy i pielęgniarek w szpitalu – dodaje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO, który wraz z Bożeną Damasiewicz, dyrektorem Biura Zarządu przekazał szpitalowi pakiet maseczek ochronnych.

Przekazanie maseczek to pierwszy krok w prowadzonej przez firmę z Nowego Sącza akcji – #FAKROpomaga, #zostańwdomu, #wspieramypolskiemarki, #razemmożemywięcej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO