Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Aktywne wakacje? Tylko z bakaliami KRESTO!

Lato to czas wzmożonej aktywności w plenerze. Podczas górskich wędrówek, spływów kajakowych czy przejażdżek rowerowych warto mieć pod ręką sycącą przekąskę, która nie zajmuje dużo miejsca w bagażu i pozwala szybko zaspokoić głód. Idealnym uzupełnieniem wakacyjnych wycieczek są smakowite bakalie KRESTO w tradycyjnych, żółto-zielonych opakowaniach.

Atutem przekąsek KRESTO jest to, że są pożywne, sycące i zdrowe, dzięki czemu stanowią znakomitą alternatywę dla niezdrowych przekąsek. Obfitość wartościowych składników odżywczych, przyjemna chrupkość i poręczna forma sprawiają, że wśród bakalii KRESTO można znaleźć wiele propozycji, odpowiadających indywidualnym upodobaniom.

MIGDAŁY PRAŻONE SOLONE KRESTO to dobry wybór na długie wędrówki oraz podróże rowerem, samochodem, pociągiem lub samolotem. Migdały mają wysoką zawartość sycącego błonnika, fosforu i magnezu. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu, a magnez – do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Równie smaczne i pożywne są NERKOWCE KRESTO, czyli przyjemnie chrupiące orzechy o lekko słodkim smaku, bogate w cynk oraz żelazo.

Piknik na świeżym powietrzu to czas relaksu, w trakcie którego warto sięgnąć po przekąski takie jak FISTASZKI oraz PISTACJE KRESTO. FISTASZKI KRESTO mają wysoką zawartość witaminy E, niacyny i fosforu. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, niacyna pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a fosfor – w utrzymaniu zdrowych zębów. Z kolei PISTACJE KRESTO charakteryzuje wysoka zawartość tiaminy, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.

W trakcie podróży bakalie KRESTO są wygodne w transporcie: można spakować je do rowerowej sakwy, górskiego plecaka czy kieszeni kurtki. Nie ma tu obaw o pokruszenie, roztopienie czy pogniecenie, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych produktów spożywczych. Bakalie z tradycyjnej, żółto-zielonej linii KRESTO to smaczne, pożywne i zdrowe przekąski, dostarczające niezbędnych składników odżywczych. W trakcie plenerowych aktywności pozwalają szybko zaspokoić głód, a praktyczne opakowanie umożliwia łatwe dzielenie się z innymi.

CENY:

Migdały Prażone Solone KRESTO
Dostępne gramatury: 100g
Sugerowane ceny detaliczne: 100g – 9,09 zł

Fistaszki marki KRESTO
Dostępne gramatury: 150g
Sugerowane ceny detaliczne: 150g – 5,09 zł

Orzechy nerkowca marki KRESTO
Dostępne gramatury: 100g, 200g, 500g
Sugerowane ceny detaliczne: 100g – 9,09 zł; 200 g – 17,49 zł; 500g – 43,29 zł

Pistacje marki KRESTO
Dostępne gramatury: 100g, 200g
Sugerowane ceny detaliczne: 100g – 11,30 zł; 200 g –22,09 zł

#wspolpracareklamowa

www.vog.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock