Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Bidony Philips Avent ze słomką – właściwy wybór dla rozwijających się maluchów – informacja prasowa Philips Avent

Kubki Philips Avent z giętką, wyprofilowaną słomką to idealny wybór dla rozwijających się, aktywnych maluchów. Opracowane z udziałem ekspertów bidony mają słomkę odpowiedniej długości, przez co umożliwiają naukę i doskonalenie samodzielnego picia oraz zdrowy rozwój jamy ustnej.

Twój maluszek codziennie zdobywa kolejne umiejętności, a Ty jako rodzic chcesz go wspierać w nauce samodzielności. Dotyczy to także nauki picia. Warto zdecydować się więc na wygodne dla maluszka i rodziców, ale przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie, które będzie pomagać w prawidłowym rozwoju Twojego dziecka – tak jak bidon ze słomką Philips Avent.

Bidony Philips Avent mają giętką słomkę, której dolna część jest wygięta, aby łatwo dosięgała płynu. Pozwala to maluszkowi pić w naturalnej pozycji. Słomka ma też zintegrowany zaworek antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu, a odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu. Ponadto słomka jest odpowiedniej długości, co gwarantuje prawidłową pracę mięśnia okrężnego ust. Kubki zostały opracowane z udziałem ekspertów, dlatego możesz mieć pewność, że umożliwiają zdrowy rozwój jamy ustnej i mięśni w jej obrębie. – Bidon Philips Avent ma odpowiednią długość słomki, dzięki której maluszkowi trudniej będzie układać ją na języku, co mogłoby niepotrzebnie stymulować ssanie. A Wasze dziecko potrzebuje już rozwija wyższe funkcje pokarmowe – tłumaczy Magdalena Bednarczyk, neurologopeda i terapeuta wczesnej interwencji, Instytut Matki i Dziecka.

Kubki są polecane również przez stomatologów, ponieważ miękka i elastyczna słomka jest łagodna dla dziąseł i rosnących pierwszych zębów.

Kubek z giętką słomką od Philips Avent występuje w dwóch wielkościach – 200 ml (SCF796) z i 300 ml (SCF798). Dodatkowo wbudowane uchwyty mniejszego kubka SCF796 mają ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia małym rączkom jego trzymanie, a niewielki rozmiar i waga kubka są idealne do nauki picia przez słomkę. Dla dzieci, które mają ponad roczek, idealny będzie trochę większy kubek SCF798 – bez uchwytów i o pojemności 300 ml, która pozwala nawadniać organizm dziecka przez cały dzień i podczas aktywnego spędzania czasu. Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa faktura kubka ułatwiają jego chwytanie i trzymanie przez malutkie rączki, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie rozwijać umiejętność samodzielnego picia.

Dodatkowo bidony Philips Avent można łatwo złożyć i rozłożyć, a szeroka słomka jest łatwa do umycia. W celu zwiększenia wygody wszystkie elementy można myć w zmywarce. Kubki nadają się również do poddawania wyparzaniu.

Rekomendowana cena kubków SCF796/01 i SCF796/02 o pojemności 200 ml oraz kubków SCF798/01 i SCF798/02 o pojemności 300ml wynosi 49zł.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock