Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nowe musy owocowe BoboVita Masza i Niedźwiedź – teraz jeszcze więcej pysznych smaków do wyboru!

Odkrywanie nowych smaków to dla dziecka niezwykła przygoda, a jeśli maluchowi towarzyszą w niej bohaterowie ulubionej bajki – frajda jest jeszcze większa. Teraz, z myślą o małych smakoszach, do lubianej przez dzieci linii BoboVita Masza i Niedźwiedź dołączają 3 zupełnie nowe smaki musów owocowych w poręcznych tubkach. Wypróbuj z maluchem połączenie jabłka, banana, ananasa i truskawki z pysznymi napojami roślinnymi!

Nowości BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź to:

· 3 wyjątkowe owocowe kompozycje z dodatkiem napojów roślinnych – kokosowego, migdałowego oraz owsianego – o składzie i konsystencji dopasowanej do potrzeb niemowląt już po 6. miesiącu życia.

· Składniki odpowiedniej jakościzamknięte w tubkach z bohaterami kultowej bajki. To produkty, które zgodnie z przepisami prawa spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości, znacznie bardziej surowe niż produkty ogólnodostępne (przeznaczone dla dorosłych).

· Nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi żywności dla niemowląt i małych dzieci, takżekonserwantów, barwników iwzmacniaczy smaku.

· 100 gramów pysznego musu w dużym, ale poręcznym i dopasowanym do małej rączki opakowaniu.Świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i podczas spacerów czy dłuższych wycieczek.

Opakowanie 100 g, cena rekomendowana: ok. 3,99 zł

* Zawierają naturalnie występujące cukry.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Więcej informacji o nowościach BoboVita można znaleźć na www.bobovita.pl.

zdj. biuro prasowe nutricia

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO