Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Poznaj nowość: Bebilon 2 BIO – dobro natury połączone z osiągnięciami współczesnej nauki

Pierwszy kontakt „skóra do skóry” po porodzie, dążenie do karmienia piersią czy świadome żywienie to tylko przykłady wyborów podejmowanych z myślą o przyszłości dziecka, a także w kontekście bliskości z naturą i dbałości o nią. W odpowiedzi na oczekiwania opiekunów oraz dzięki prowadzonym od ponad 40 lat badaniom nad mlekiem matki, połączonych teraz z jakością BIO, eksperci Nutricia opracowali nowość. Poznaj ekologiczne mleko następne Bebilon 2 BIO ze składnikami pochodzenia ekologicznego.

Naturalny początek dla mamy i niemowlęcia – karmienie piersią

Bez dwóch zdań natura jest genialna. Wyposażyła bowiem mleko matki w składniki odżywcze, które wspierają prawidłowy rozwój młodego organizmu. Pokarm kobiecy to idealna, skrojona na miarę potrzeb niemowlęcia kompleksowa kompozycja m.in. węglowodanów, tłuszczów, składników mineralnych czy witamin (poza witaminą D i K, które należy suplementować zgodnie z zaleceniami lekarza). To wszystko sprawia, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca wyłączne karmienie piersią przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlęcia, a w kolejnych miesiącach eksperci rekomendują kontynuowanie karmienia piersią przy jednoczesnym wprowadzaniu posiłków uzupełniających. Mleko mamy to najlepsze pożywienie dla niemowlęcia, jednak zdarzają się sytuacje, w których kobieta z różnych powodów nie może kontynuować karmienia piersią. Wówczas po konsultacji z lekarzem pediatrą rodzice powinni wybrać odpowiednie dla malucha mleko następne.

Dla dobra dziecka i bliskości z naturą

Wspieranie harmonijnego rozwoju dziecka – również poprzez dietę – stanowi dla rodziców priorytet. Myśląc o przyszłości malucha, opiekunowie zwracają uwagę na jakość oraz bezpieczeństwo podawanej mu żywności, a coraz częściej także na produkty ekologiczne oraz kwestie związane z troską o naturę. Dotyczy to także mlek następnych, jeśli niemowlę nie może być karmione pokarmem mamy. Właśnie dlatego rodzice coraz częściej sięgają po produkty ekologiczne, ponieważ mają świadomość, że to decyzja, która pozytywnie wpłynie na środowisko.

Bebilon 2 BIO, czyli 40 lat badań nad mlekiem matki i jakość BIO

Nauka i wiedza ekspertów Nutricia stanowią fundament do tworzenia i ulepszania receptur mlek modyfikowanych. Analizy nad kompleksową kompozycją mleka mamy pozwalają na opracowywanie kolejnych rozwiązań oraz na doskonalenie formuł mlek następnych, aby były one jak najlepiej dopasowane do potrzeb niemowląt po 6. miesiącu życia.

Ekologiczne mleko następne Bebilon 2 BIO powstało z myślą o rodzicach, którzy szczególnie doceniają jakość BIO. Jest ono efektem połączenia ponad 40-letniego doświadczenia w badaniach nad mlekiem matki z jakością BIO. To łagodna formuła BIO zawierająca najwyższej jakości składniki z certyfikowanych hodowli i upraw w rolnictwie ekologicznym, prowadzonych z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska, podlegających rygorystycznym wymaganiom i kontrolom na każdym etapie wytwarzania produktu. Potwierdzeniem tego jest m.in. widoczne na opakowaniu mleka unijne logo rolnictwa ekologicznego – tzw. Euroliść, czyli listek ułożony z białych gwiazdek na zielonym tle.

„Wiemy, że rodzice podejmują coraz bardziej świadome decyzje dotyczące żywienia swoich dzieci. Wielu opiekunom zależy również na bliskości z naturą i z tego powodu zarówno dla siebie, jak i dla dziecka sięgają po żywność ze składnikami pochodzenia ekologicznego. Właśnie dlatego powstał produkt łączący dobro natury z osiągnięciami współczesnej nauki – Bebilon 2 BIO z najwyższej jakości składnikami z certyfikowanych hodowli i upraw w rolnictwie ekologicznym. To kompletna kompozycja składników, która wspiera prawidłowy rozwój dziecka, w tym układu odpornościowego” – mówi Agnieszka Dobosz-Pszkit, Starszy Kierownik marki Bebilon 2.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO