Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

So sixty – przestrzeń do rozwoju dla ucznia

Nie da się ukryć, że potrzeby starszej pociechy, która chodzi już do szkoły, zaczynają się już nieco różnić od potrzeb przedszkolaka. Biurko staje się jednym z ważniejszych mebli w całym dziecięcym pokoju. Z racji tego, że uczniowi służy ono nie tylko do zabawy czy twórczych aktywności, ale również do nauki, odrabiania lekcji oraz rozwijania swoich pasji, warto zainwestować w nowe, pełnowymiarowe biurko z funkcją eco smart.

W Bellamy wierzymy, że każdy mebel to inwestycja na lata. Właśnie dlatego w kolekcji So Sixty przygotowaliśmy łóżeczko, które po okresie niemowlęcym maluszka może zostać przekształcone w większe łóżko – świetne dla dziecka w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Co więcej, z łóżeczka powstaje również niewielkie biurko, które z pewnością odpowie na potrzeby każdego przedszkolaka, zapewniając mu przestrzeń do kreatywnych zabaw.

Kolekcja So Sixty – dla zabawy, rozwoju i odpoczynku przedszkolaków oraz uczniów

Łóżeczko przekształcane w tapczanik i biureczko to jednak nie wszystko. Kolekcja So Sixty jest znacznie szersza – po pokoju dziecka w wieku przedszkolnym lub szkolnym polecamy także dokupienie szafy dwudrzwiowej, która pozwoli na organizację wszystkich ubrań oraz akcesoriów zarówno przedszkolaka, jak i ucznia.

Cała kolekcja została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wszelkie potrzeby maluchów, a przy tym sprostać oczekiwaniom ich rodziców. Meble So Sixty charakteryzują się wyjątkowym połączeniem funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz estetyki. Kolekcja stylizowana jest na lata 60. – asymetryczne boki, długie nóżki, a także delikatna, neutralna kolorystyka stanowiąca połączenie bieli i brązu sprawiają, że meble z kolekcji So Sixty doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Co więcej, produkowane są wyłącznie z wykorzystaniem ekologicznych, bezpiecznych dla dzieci lakierów zgodnych z normą EN71/3.

fot. @pati_soltysik

www.bellamy.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO