Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

So sixty – przestrzeń do rozwoju dla ucznia

Nie da się ukryć, że potrzeby starszej pociechy, która chodzi już do szkoły, zaczynają się już nieco różnić od potrzeb przedszkolaka. Biurko staje się jednym z ważniejszych mebli w całym dziecięcym pokoju. Z racji tego, że uczniowi służy ono nie tylko do zabawy czy twórczych aktywności, ale również do nauki, odrabiania lekcji oraz rozwijania swoich pasji, warto zainwestować w nowe, pełnowymiarowe biurko z funkcją eco smart.

W Bellamy wierzymy, że każdy mebel to inwestycja na lata. Właśnie dlatego w kolekcji So Sixty przygotowaliśmy łóżeczko, które po okresie niemowlęcym maluszka może zostać przekształcone w większe łóżko – świetne dla dziecka w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Co więcej, z łóżeczka powstaje również niewielkie biurko, które z pewnością odpowie na potrzeby każdego przedszkolaka, zapewniając mu przestrzeń do kreatywnych zabaw.

Kolekcja So Sixty – dla zabawy, rozwoju i odpoczynku przedszkolaków oraz uczniów

Łóżeczko przekształcane w tapczanik i biureczko to jednak nie wszystko. Kolekcja So Sixty jest znacznie szersza – po pokoju dziecka w wieku przedszkolnym lub szkolnym polecamy także dokupienie szafy dwudrzwiowej, która pozwoli na organizację wszystkich ubrań oraz akcesoriów zarówno przedszkolaka, jak i ucznia.

Cała kolekcja została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wszelkie potrzeby maluchów, a przy tym sprostać oczekiwaniom ich rodziców. Meble So Sixty charakteryzują się wyjątkowym połączeniem funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz estetyki. Kolekcja stylizowana jest na lata 60. – asymetryczne boki, długie nóżki, a także delikatna, neutralna kolorystyka stanowiąca połączenie bieli i brązu sprawiają, że meble z kolekcji So Sixty doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Co więcej, produkowane są wyłącznie z wykorzystaniem ekologicznych, bezpiecznych dla dzieci lakierów zgodnych z normą EN71/3.

fot. @pati_soltysik

www.bellamy.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock