Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Spokój i pewność nieważne, gdzie jesteś – nowa video niania Philips Avent Premium Full HD

Nowa inteligentna niania video Philips Avent Premium Full HD pozwala cały czas cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem, niezależnie jak daleko jesteś i co robisz. Niania łączy się przez sieć Wi-Fi, a Ty możesz obserwować swoją pociechę w aplikacji mobilnej Baby Monitor+ lub na ekranie odbiornika z dużym i bardzo dobrej jakości wyświetlaczem Full HD.

Dla młodych rodziców nic nie jest tak ważne jak poczucie bezpieczeństwa ich maluszka. Mama i tata chcą być w stałym kontakcie z dzieckiem, więc szukają rozwiązań, które mogą im to ułatwić bez rezygnacji z siebie i chwili wolnego czasu. Z pomocą przychodzą nianie audio i nianie video oraz nowoczesne nianie łączące się z Wifi. Teraz na rynku pojawiła się nowość – niania video Premium Full HD Philips Avent SCD923/26 z unikalnym Secure Connect System, który używa nie tylko Wifi, ale też połączenia P2P, aby zagwarantować niezawodne połączenie w domu oraz jego okolicy. Nową inteligentną elektroniczną nianię Philips z łatwością połączysz też z aplikacją mobilną, dzięki czemu zasięg staje się nieograniczony. Możesz pozostać w bliskim kontakcie ze swoim dzieckiem, niezależnie gdzie jesteś i co robisz.

Zachwycająca jakość obrazu

To co również wyróżnia nową nianię video, to wysoka jakość obrazu. Nadajnik dziecka korzysta z kamery o rozdzielczości Full HD z trybem nocnym i cyfrowym zoomem, dostarczając wyraźne obrazy z pokoju maluszka za dnia i w nocy. W połączeniu z dużym wyświetlaczem odbiornika 4,3” zobaczysz każdy gest maluszka w najlepszej jakości. Odbiornik umożliwia działanie do 12h na baterii w trybie eco, więc niania będzie gotowa do użycia nawet cały dzień, gdy Twój maluch ma błogą drzemkę, a Ty jesteś w ciągłym ruchu. Wystarczy, że podłączysz do prądu i naładujesz odbiornik wieczorem.

Nieograniczony dostęp

Z nianią Philips Avent Premium możesz korzystać z bezpiecznego połączenia o zasięgu do 50m w domu i do 400m w okolicy domu, ale metry nie muszą Cię wcale ograniczać! Ciesz się niezawodnym połączeniem o nieograniczonym zasięgu w aplikacji Baby Monitor+, używając internetu mobilnego lub Wi-Fi. Aplikacja Baby Monitor+ jest w pełni darmowa przez cały okres używania i bardzo intuicyjna, a wszystkie ustawienia i powiadomienia możesz personalizować tak, by otrzymywać interesujące Cię alerty.

Pomyśl, jaka to przyjemność móc spojrzeć na swojego śpiącego maluszka, gdy jesteś akurat w pracy czy na wyjeździe i nie możesz do niego po prostu podejść. Możesz jednak włączyć aplikację zawsze, kiedy tego potrzebujesz i nigdy nie rezygnować z kontroli bezpieczeństwa, jednocześnie mając nieco czasu dla siebie. To się nazywa nowoczesne rodzicielstwo!

Błoga drzemka z ulubioną melodią

Nowością w modelu niani Premium jest możliwość wgrywania własnych nagrań. Do wyboru jest 15 zaprogramowanych kołysanek, ale możesz również wgrać ulubioną melodię Twojego maluszka, swój własny głos lub nawet mu zaśpiewać! Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby nagra

po prostu biały szum, który ułatwi malcowi zasypianie. Kołysanki i melodie włączysz i wyłączyć z poziomu odbiornika lub aplikacji. Dodatkowo do dyspozycji jest kojące światło lampki nocnej oraz możliwość dwukierunkowej komunikacji w tym samym czasie, tzn. możesz mówić do maluszka i słuchać go w tym samym czasie bez zbędnego opóźnienia, a nie na zasadzie walkie-talkie. W końcu – czy jest coś bardziej uspakajającego niż dźwięk głosu rodzica?

Niania ma również inteligentne funkcje takie jak, wbudowany termometr, który monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i powiadamia o jej zmianie, a także wysyła alert, gdy dziecko się poruszy.

SCD923(2)(small)

Rekomendowana cena niani video Philips Avent Premium Full HD SCD923/11 wynosi 1409 PLN

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock