Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Ekocuda – gratka dla fanów natury i naturalnej pielęgnacji

Dla miłośników zdrowego stylu życia już 16–17 listopada br. w Centrum Praskim Koneser odbędzie się kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda – największej imprezy tego typu w kraju. Wstęp na targi jest niezmiennie bezpłatny.

Tak spektakularnego wydarzenia i – przede wszystkim – gromadzącego w jednym miejscu różnorodne i często niszowe kosmetyki naturalne, poza Ekocudami, nie spotkamy. Tylko te targi zapewniają tak potężną dawkę profesjonalnej wiedzy o tym, w jaki sposób owe produkty powstają, co zawierają, jak działają i komu są polecane. Unikatowość imprezy polega również na tym, że można na niej spotkać ludzi, którzy z wielką pasją owe ekocudowności tworzą. W dniach 16-17 listopada w Centrum Praskim Koneser swoją ofertę zaprezentuje liczne grono producentów kosmetyków wegańskich, organicznych i naturalnych, przeznaczonych m.in. do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz do makijażu. Będą to firmy zarówno z polskim, jak również z zagranicznym rodowodem, przy czym stoiska części z nich pojawią się na warszawskich Ekocudach po raz pierwszy. Targi tradycyjnie już obfitować mają w wiele dodatkowych atrakcji, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Do owych atrakcji należą warsztaty makijażu wykonanego mineralnymi kosmetykami oraz interesujące wykłady poświęcone zdrowemu stylowi życia, urodzie i naturalnej pielęgnacji. Po raz drugi odbędzie się również panel dyskusyjny, tym razem o tematyce Zero Waste.

Wszystko zaczęło się w Warszawie

Ekocuda na stałe już wpisały się w kalendarz, odbywających się w stolicy imprez targowych. Sześć dotychczasowych, warszawskich edycji odwiedziło łącznie ok. 79 000 osób. To właśnie w Warszawie jesienią 2016 r. Ekocuda miały też swoją premierę.

Były to wówczas pierwsze w kraju targi poświęcone wyłącznie kosmetykom naturalnym, więc tak do końca nie wiedzieliśmy, jak Polacy na nie zareagują. Pomysł okazał się jednak strzałem w dziesiątkę. Ogromne zainteresowanie kosmetykami naturalnymi i naturalną pielęgnacją sprawiło, że targi organizujemy obecnie nie raz, a dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Co więcej, odbywają się one cyklicznie już nie tylko w Warszawie, ale również w Gdańsku i Poznaniu – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni imprezy i właścicielka marki Ekocuda. – Z perspektywy trzech lat i 11. edycji targów, jakie mamy na koncie, mogę śmiało powiedzieć, że Ekocuda przyczyniły się do budowania społeczności, której na sercu leży ekologia i poszanowanie środowiska naturalnego oraz uświadomienia tysiącom Polaków, że zdrowy styl życia nie przejawia się tylko w naszej aktywności fizycznej i tym, co jemy, ale również w tym, jakich produktów używamy – dodaje Zuzanna Mierzejewska.

Listopadowy weekend pod znakiem eko

Każdy, komu nie jest obojętne dobro naszej planety i zdrowie (czy to własne, czy rodziny), a mieszka w Warszawie lub okolicy, powinien zapamiętać tę datę i miejsce: 16-17 listopada, Centrum Praskie Koneser. Na odbywających się w tych dniach targach będzie można zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki – idealne do tego, by zregenerować skórę po lecie i przygotować ją na zimę, ale też znaleźć wiele ciekawych pomysłów na bożonarodzeniowe prezenty w stylu eko, bo święta przecież tuż tuż. Dodatkową zachętą do tego, żeby w ten listopadowy weekend wybrać się na Ekocuda niech będzie fakt, że wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny.

Sponsorem targów w Warszawie jest Annabelle Minerals – ceniona polska marka kosmetyków mineralnych.

Wpisz do kalendarza:
Wydarzenie: targi Ekocuda
Miejsce: Centrum Praskie Koneser
Data i czas: sobota 16 listopada w godzinach od 11.00 do 19.00; niedziela 17 listopada w godzinach od 11.00 do 18.00

Patroni medialni:
DOBRA MAMA, Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, , Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Wirtualne kosmetyki, Yoga & Ayurveda, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Businesswoman & Life, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa,
Magazyn Kosmetyki, magazyn E!stilo, V mag, joga.pl, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, Zakręcovnia, Ekostyle, Pakamera beauty, Example, Ecoportal, Tygrysy Biznesu, Informator Stolicy, VIP Styl, naturalnabogini.pl.

Więcej informacji na:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

Fot. Kamila Panasiuk

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO