Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Ekocuda online już po raz 7! Wiosenny powiew kosmetycznych nowości

Wiosenna edycja targów Ekocuda to obowiązkowe wydarzenie dla miłośników kosmetyków naturalnych już od ponad 4 lat. Z uwagi na trwającą pandemię, targi odbędą się w przestrzeni online. Organizatorzy jak zawsze zadbali o to, by uczestnicy otrzymali nie tylko najświeższe nowości rynkowe i najlepsze produkty, ale również dużą dawkę wiedzy od ekspertów. Podczas weekendowego wydarzenia (24-25 kwietnia) swoje produkty przedstawi ponad 100 marek, nie zabraknie również specjalnych promocji oraz edukacji!

Wiosna to wyjątkowy czas, kiedy natura budzi się do życia. Żegnamy zimę, a witamy nową energię! To także doskonały moment, by zadbać o swoje ciało i przygotować się na nadchodzące ciepłe dni. Kosmetyki naturalne, których szeroką paletę zaprezentują wystawcy podczas 7. już odsłony targów Ekocuda online, będą w tej odnowie bardzo pomocne.

– Od początku istnienia targów Ekocuda, czyli już od ponad 4 lat, wiosenna edycja jest zawsze wyjątkowa. Zarówno producenci, dystrybutorzy, jak i miłośnicy kosmetyków z niecierpliwością czekają na ten ekocudny weekend. Formuła online sprawia, że każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, może uczestniczyć w naszym wydarzeniu. – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda. Dodaje: Niezmiennie ważny jest dla nas aspekt edukacyjny, dlatego również targi online wzbogacone są o wykłady specjalistów z branży. Podczas najbliższej edycji, tradycyjnie już odbędzie się Tydzień ekspercki, w ramach którego uczestnicy będą mogli wziąć udział w live’ach na Instagramie oraz zdobyć wiedzę o ekokosmetykach od ekspertów. Liczba uczestników, którzy biorą udział w tych wydarzeniach potwierdza nam, że członkowie społeczności chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu świadomej pielęgnacji i potrzebują profesjonalnego doradztwa.

Siłą Ekocudów są przede wszystkim naturalne i wysokiej jakości produkty. Oprócz marek, które regularnie obecne są na targach (niektóre od 1. edycji z 2016 roku), pojawią się również nowości, czyli marki debiutujące ze swoją ofertą. Nie zabraknie także kosmetycznych premier i promocyjnych cen! Obok naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, dostępne będą też najlepsze produkty do makijażu oraz ekologiczne i naturalne akcesoria.

Pełna lista wystawców, a także harmonogram spotkań live z ekspertami pojawią się na stronie www.ekocuda.com/targi-online/ na tydzień przed targami. W kalendarzu warto więc zapisać nie tylko 24 i 25 kwietnia, ale także zarezerwować kilka dni na edukacyjny Tydzień ekspercki!

Więcej informacji:

www.ekocuda.com

www.facebook.com/ekocudacom

www.instagram.com/ekocuda

www.linkedin.com/company/ekocuda.com

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO