Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

„Poduszka dla maluszka”

W ponad 220 sklepach JYSK klienci i pracownicy JYSK zebrali ponad 70 tysięcy złotych. Poduszka dla Maluszka to coroczna charytatywna akcja przeprowadzana przed świętami Bożego Narodzenia. Organizatorzy prowadzą zbiórkę na wsparcie szpitali powiatowych.

Z zebranych pieniędzy finansowane są także spotkania mikołajkowe w szpitalach w całej Polsce. JYSK po raz drugi przyłączył się do akcji. Fundacja zebrała w sumie 83 tysiące złotych. Pieniądze trafią teraz do najbardziej potrzebujących szpitali powiatowych w całej Polsce.

Poduszka dla Maluszka
Poduszka dla Maluszka

To już ósma edycja charytatywnej akcji Poduszka dla Maluszka i druga współorganizowana z pracownikami i klientami firmy JYSK.

JYSK troszczy się o to, by sukces firmy przekładał się na jakość życia lokalnej społeczności. Szczególnie ważna jest pomoc instytucjom odpowiedzialnym za zdrowie i życie mieszkańców miast, w których prowadzimy działalność. Ogromnie cieszy nas zaangażowanie pracowników JYSK, ale także wspaniała postawa naszych klientów, którzy wspierali akcję – dodaje Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor PR i Komunikacji w JYSK.

W trakcie akcji wśród sklepów przeprowadzony został konkurs na najbardziej dobroczynny sklep. Zwycięzcą okazał się sklep JYSK z Gliwic. Zwycięska ekipa do swojej puszki zebrała aż 4311,17 zł.

To niesamowity festiwal gorących poduszkowych serc. Jestem pod wrażeniem zaangażowania moich kolegów i cieszę się, że JYSK Polska na stałe już pomaga stowarzyszeniu „Poduszka da maluszka” – mówi Rafał Andreas, organizator i jednocześnie kierownik sklepu JYSK w Katowicach.

Tradycyjnie pracownicy JYSK uczestniczyli też w poduszkowym korowodzie Św. Mikołaja zamieniając na jeden dzień niebieskie koszule na stroje Mikołaja i jego pomocników. 6 grudnia odwiedził szpitale w całej Polsce, dając radość ponad 400 dzieciom.

W worku z prezentami oczywiście nie mogło zabraknąć kolorowych ręcznie robionych poduszek-przytulanek. Ponadto Mikołajowe elfy nosiły kosze pełne słodyczy, owoców, kubków, dziecięcych książeczek czy drewnianych aniołków.

Pełną lista szpitali powiatowych, do których w tym roku trafi pomoc,  stowarzyszenie  „Poduszka dla maluszka” ogłosi najwcześniej w marcu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO