Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Charytatywny pokaz mody Endo na Warsaw Fashion 2018!

W miniony weekend Elektrownia Powiśle w Warszawie, zamieniła się w europejską stolicę mody. Podczas tegorocznego Warsaw Fashion na wybiegu w charytatywnym pokazie mody, najnowszą kolekcję marki Endo zaprezentowali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń, w towarzystwie celebrytów i Misiów Endo.

Endo – marka oddana dzieciom!

Endo.pl to polska firma odzieżowa, tworząca ubrania z zabawnymi grafikami, którym towarzyszą chwytliwe hasła i gry słowne. Dzięki temu, dziecięce stylizacje nabierają absolutnie niepowtarzalnego charakteru. – Dbamy o edukacje artystyczną i estetyczną naszych małych klientów. Endo to świetne jakościowo ubranka dla dzieci z niebanalnymi grafikami i tekstami znanych artystów, chętnie wybierane przez rodziców – mówi Dyrektor Artystyczna Endo Aneta Kołaszewska. Limitowana seria koszulek charytatywnych Razem Możemy Więcej to ukłon marki w kierunku podopiecznych Fundacji, którym już od najmłodszych lat przyszło mierzyć się z nierównym wrogiem, jakim jest choroba. Cały zysk ze sprzedaży tych wyjątkowych t-shirtów przeznaczany jest na cele Fundacji. W tym roku udało się zebrać aż 80 tyś. złotych. Dzięki tym środkom, na oddziałach onkologicznych zostaną zorganizowane zajęcia z arteterapii, a dzieci dotknięte chorobami nowotworowymi będą mogły uczestniczyć w licznych turnusach rehabilitacyjnych.

Razem Możemy Więcej na Warsaw Fashion 2018

Od kilku lat, w harmonogram Warsaw Fashion wpisuje się charytatywny pokaz mody, organizowany przy współpracy Fundacji Spełnionych Marzeń i Endo. Najnowsza kolekcja marki oraz koszulki akcji Razem Możemy Więcej, prezentowane są na wybiegu przez dzieci, którym towarzyszą powszechnie znani i lubiani przedstawiciele show-biznesu. W tegorocznej edycji udział wzięli: Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Jarek Jakimowicz, Gabi Drzewiecka, Sasha Strunin, Karolina Pilarczyk, Marta Manowska, Michał Lewandowski, Patryk Czerniejewski oraz Piotr Świerczewski. Gwiazdy przełamały nieśmiałość dzieci i były dla nich ogromnym wsparciem! – Jestem tu praktycznie co roku, bo pomaganie tym dzieciom sprawia mi ogromną radość – powiedział o projekcie, w którym uczestniczy od samego początku – Szymon Majewski. Natomiast Magdalena Różczka, ambasadorka akcji, dodaje: Najbardziej cieszy mnie zarażanie innych osób chęcią pomagania. Wierzę w to, że wspólnie można zdziałać cuda. Najlepiej widać to podczas zbiórek pieniężnych – nieważne, czy ktoś daje 5, 10 zł, czy dużo więcej. Najważniejsze, że wspólnie jednoczymy się i działamy w szczytnym celu.

Akcja wciąż trwa!

Jeśli w Waszej szafie nie wisi jeszcze wyjątkowy t-shirt Razem Możemy Więcej, nic straconego! Akcja nie dobiegła końca. Zaczynamy od początku, bo jak mówi Aneta Kołaszewska – Rehabilitacja to proces długi i kosztowny. Zachęcamy wszystkich czytelników do zakupu koszulek oraz oczywiście artystów i gwiazdy do pomagania i współpracy z ENDO. Rozglądajmy się dookoła, aby zauważyć tych którzy nas potrzebują!Oferta limitowanej serii jest naprawdę szeroka. Każdy z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie – Endo oferuje większe rozmiary dla kobiet i mężczyzn, mniejsze t-shirty dla chłopców i dziewczynek, a nawet specjalne body dla niemowlaków – przypomina Magdalena Różczka. Zbliżające się święta to czas, w którym stajemy się dla siebie bardziej życzliwi, a pomoc potrzebującym przychodzi nam dużo łatwiej. Ofiarowując w prezencie świątecznym koszulki z akcji, obdarowujemy podwójnie – bliskie nam osoby modnym, oryginalnym t-shirtem, oraz dzieci, dla których z pozoru mały gest, znaczy naprawdę wiele.

Koszulki charytatywne idealne jako prezent pod choinkę, dostępne w sklepie internetowym Endo: https://endo.pl/kolekcja/razem-mozemy-wiecej

fot. Lidia Skuza

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock