Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Targi Mamaville Wrocław vol. 8

Mamaville to największe wydarzenie w Warszawie skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką parentingową. Organizatorzy zapraszają nowych gości i tych, którzy odwiedzają targi regularnie.

Lokalizacja targów na Stadionie Wrocław to dużo udogodnień dla was:
– możliwość dotarcia komunikacją miejską
– parking na ponad 1000 miejsc
– duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
– przestronna strefa dla mamy i dziecka
– atrakcyjna strefa relaksu

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. W jednym miejscu Organizatorzy zebrali oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Targi Mamaville promują aktywne mamy, działając zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Targi Mamaville to przede wszystkim zakupy u kreatywnych wystawców – najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania.

Niedziela, 7 kwietnia z Mamaville to świetny pomysł na rodzinne wyjście, a w nim:

• Strefa zakupów
U wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

• Strefa edukacyjno-rozrywkowo-warsztatowa dla dzieci i dorosłych
Organizatorzy promują lokalne miejsca oraz prezentują najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na miniwarsztatach.

• Strefa relaksu
Na tę edycję organizatorzy zadbali o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść. Tu także spotkacie lokalnych wystawców, najlepsze foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

Targi Mamaville to cykliczna impreza odbywająca się w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu.

Mamaville Targi Wrocław vol.8
Niedziela • 7 kwietnia • STADION WROCŁAW, Aleja Śląska 1
godziny 10:00 – 17:00
WSTĘP WOLNY

Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/611290682660510/
Więcej informacji o targach i harmonogramie warsztatów na www.bit.ly/mvtargi2019

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO