Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Do szkoły i do pracy! Szybkie śniadanie na zdrowy start

Lato za nami, a wakacyjną beztroskę zastępuje szczegółowy harmonogram zadań. Wśród codziennych aktywności ważne miejsce zajmuje pożywne, zdrowe śniadanie. MIX BAKALII KRESTO to dwie szybkie w przygotowaniu i pełne wartościowych składników kompozycje, pomagające energicznie zacząć dzień.

Poranne wstawanie nie zawsze jest łatwe, dlatego idealne śniadanie to takie, które jest pożywne, smaczne i szybkie w przygotowaniu. MIX BAKALII KRESTO z nerkowcem i żurawiną to dwie bakaliowe kompozycje stanowiące wartościowy posiłek zarówno podjadane prosto z paczki, jak i w połączeniu z mlekiem lub jogurtem.

W wersji na słodko mieszanka stanowi połączenie delikatnego, maślanego smaku nerkowców z kostkami daktylowymi i chrupiącymi płatkami migdałowymi. Dla zwolenników orzeźwiających połączeń doskonałą opcją jest słodko-kwaśny mix łączący suszoną żurawinę, kostki daktylowe i chrupiące płatki migdałów.

Pyszny smak to nie wszystko. MIX BAKALII KRESTO zawiera wiele wartościowych składników, takich jak np. potas czy żelazo. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Żelazo natomiast wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia. Dzięki temu MIX BAKALII łączy walory smakowe z ekspresowym tempem przygotowania oraz wartościowym składem odżywczym.

 

 

Co ważne, MIX BAKALII KRESTO jest dostępny w dwóch wielkościach opakowań: 140 g i 35 g. Większa paczka idealnie sprawdza się w domowej kuchni, jako baza ekspresowych śniadań dla całej rodziny, a wygodne zamknięcie strunowe pomaga na długo zachować świeżość. Mniejsze opakowanie warto włożyć do szkolnego plecaka, torby czy torebki jako zdrową, pożywną przekąskę w ciągu aktywnego dnia.

Produkt jest optymalnym dopełnieniem diety również dla osób na diecie wegańskiej i bezglutenowej, co potwierdza licencja Polskiego Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

CENY:

MIX BAKALII Z NERKOWCEM KRESTO 140 g – 7,99 zł/szt.
MIX BAKALII Z ŻURAWINĄ KRESTO 140 g – 7,99 zł/szt.
MIX BAKALII Z NERKOWCEM KRESTO 35 g – 2,39 zł/szt.
MIX BAKALII Z ŻURAWINĄ KRESTO 35 g – 2,39 zł/szt.

www.vog.pl

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO