Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Porównanie laktatorów elektrycznych Neno

Mleko Mamy nie ma sobie równych. To prawda. Karmienie piersią wzmacnia naturalną więź pomiędzy Mamą, a jej bobasem. To też prawda. A jednak nie zawsze Mama jest obok, aby nakarmić niemowlę, a dziecko musi być karmione nawet od 8-12 razy na dobę. Dlatego powstały laktatory.

Prosiłyście nas o porównanie laktatorów elektrycznych Neno. Z chęcią przedstawiamy Wam laktatory, które pomogą Wam w powrocie do aktywności zawodowej, w odpoczynku, w zyskaniu chwili dla siebie lub dla Maluszka. Jaki laktator wybrać – po przeczytaniu artykułu same sobie odpowiecie na to pytanie.

Laktator elektryczny – o co chodzi

Wiele Mam twierdzi, że karmienie piersią to najprzyjemniejsze i najbardziej zbliżające doświadczenie, jakiego można zaznać podczas całego macierzyństwa. Natura tak to zorganizowała, że cały szereg hormonów steruje Twoim ciałem, aby karmienie przebiegało jak najsprawniej. Niestety nie zawsze laktacja przebiega prawidłowo – stres, nerwy, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne mogą sprawić, że w piersiach mleka jest za mało. Z pomocą przychodzą odpowiednio dobrane laktatory.

Laktacja to proces złożony i rozwija się od 4 do 6 tygodni. Zarówno dla Ciebie, jak i dla dziecka to nowe zjawisko więc obydwoje będziecie się przyzwyczajać stopniowo do nowych warunków. Podobnie jak każda umiejętność, nauka korzystania z laktatora wymaga nieco czasu. Mamy, które korzystają z laktatorów, zapewniają, że warto poświęcić temu chwilę, bo przynosi dużo korzyści zarówno im, jak i ich dzieciom.

Laktator elektryczny Neno naśladuje naturalny rytm i siłę ssania dziecka, na początku jest szybkie i płytkie, potem zwalnia i pogłębia się. To faza stymulacji i głębokiego odciągania. Wbudowany w laktator system automatycznie zmienia tryby, ale możesz je także kontrolować ręcznie na ekranie. Wystarczy więc, że odprężysz się a laktator zrobi całą robotę za Ciebie.

W zależności od modelu, który wybierzesz, mają kilka trybów stymulowania i kilka poziomów odciągania pokarmu. Możesz regulować te ustawienia w zależności od swoich preferencji. Pamiętaj, by czuć się przy tym komfortowo. Podciśnienie zwiększaj do momentu, aż zacznie być niekomfortowe, wówczas zmniejsz je o stopień. To zagwarantuje Ci najlepsze efekty. Odciąganie pokarmu to jednak kwestia wprawy, więc nie załamuj się, jeśli nie odciągniesz pełnej butelki mleka już po pierwszej próbie.

Jaki laktator wybrać?

Nowoczesne Mamy wybierają laktatory elektroniczne. Po co używać męczących laktatorów manualnych, skoro możesz ułatwić i uprzyjemnić sobie odciąganie pokarmu? Laktatory Neno polecane są przez Mamy ze względu na swoją cicha pracę. Czasem musisz odciągnąć nadmiar pokarmu w nocy, a cichy laktator nie obudzi ani partnera, ani dziecka śpiącego obok.

Laktatory elektroniczne Neno mają baterię, która pozwala na 120 minut pracy bez ładowania. Tę cechę chwalą szczególnie Mamy aktywne zawodowo, laktator można wziąć o torebki i użyć wtedy, gdy będzie potrzebny.

Neno Bella – 2 fazowy elektroniczny laktator pojedynczy

bella_02

 

Neno Bella to bestseller roku 2020. To elektroniczny laktator w pięknym pudroworóżowym kolorze. Inaczej niż w Neno Angelo model Neno Bella nie ma baterii zintegrowanej z butelka, lecz pompa urządzenia jest osobnym elementem. Dzięki temu przy piersi trzymasz jedynie butelkę z miękkim silikonowym lejkiem, a urządzenie sterujące możesz odłożyć na stolik lub sofę.

Laktator Neno Bella działa w 2-fazowym trybie stymulacji (6 poziomów) i odciągania (9 poziomów) i automatycznie przełącza się z jednego trybu w drugi. Możesz się odprężyć i zrelaksować, bo tylko wtedy osiągniesz dobre efekty w odciąganiu mleka. Bez obaw, nie zapomnisz go wyłączyć, bo Neno Bella wyłączy się automatycznie po 30 minutach.

Neno Bella dostępna na:

https://www.euro.com.pl/laktatory/11-bit-studios-laktator-neno-bella.bhtml

Neno Uno – 2 fazowy bezprzewodowy laktator elektroniczny

laktator-elektroniczny-neno-uno

Neno Uno wybierany jest często przez młode Mamy ze względu na niewielką wagę – tylko 300 gramów, kompaktowe rozmiary i brak dodatkowych rurek i przewodów. Pompa oraz ekran umieszczone są w zakrętce butelki, więc wszystkie elementy konieczne do regulacji siły ssania i pracy laktatora masz pod jedną ręką.

Jak wszystkie laktatory Neno, także i ten model jest całkowicie bezprzewodowy i możesz go zabrać ze sobą wszędzie – do parku, do pracy czy w podróż. Jedno ładowanie za pomocą wtyczki USB zapewnia Ci aż 2 godziny działania, czyli 4 pełne cykle pracy laktatora.

Bezprzewodowa konstrukcja i specjalna budowa laktatora sprawia, że wystarczy przyłożyć go do piersi i włączyć, a odprowadzone mleko nie cofnie się, dzięki czemu urządzenie pomaga zachować świeżość pokarmu i dba o zdrowie korzystającej z niego mamy.

Neno Uno dostępny na:

https://www.euro.com.pl/laktatory/neno-uno.bhtml#afterSearch-uno%7Claktatory%7C%7CLaktatory%7Cproduct

Laktator podwójny – laktator dla aktywnych Mam

BellaTwin

Odciąganie mleka z dwóch piersi okazuje się bardziej wydajne niż odciąganie pojedynczym laktatorem. Podwójny laktator polepsza laktację i dzięki temu odciągasz o 1/5 więcej mleka niż przy odciąganiu naprzemiennym. Możesz więc nie obawiać się, czy podczas Twojej nieobecności dziecko ma przygotowaną odpowiednią ilość pokarmu. Mleko możesz przechowywać w lodówce, a nawet mrozić w woreczkach Neno.

Neno Camino – 3-fazowy laktator premium

Neno-Camino

Podwójny bezprzewodowy laktator elektroniczny Neno Camino został stworzony z myślą o nowoczesnych mamach, które łączą ambicje zawodowe ze świadomym macierzyństwem. Jest mały, lekki i poręczny. Dzięki niemu już nigdy nie odczujesz przykrego uczucia nadmiaru pokarmu w piersiach – nawet w podróży, w pracy czy podczas spaceru.

Neno Camino jest idealnym prezentem na babyshower. Nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale także welwetowy woreczek do przechowywania oraz ekskluzywne pudełko zamykane na magnes.

1 faza – masaż pobudzający: to intensywne i płytkie ruchy pobudzające laktację. W tym trybie dostępnych jest 5 poziomów pracy, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

2 faza – pobór pokarmu to głębokie odciąganie mleka. Długie i głębokie ssące ruchy zapewniają wydajny pobór pokarmu. Ten tryb to 9 regulowanych poziomów pracy.

3 faza – tryb mieszany naśladuje wzorzec ssania dziecka imitując prędkość i siłę ssania niemowlaka. Może być używany pod koniec odciągania pokarmu, aby pomóc opróżnić pierś i zwiększyć laktację. 5 poziomów pracy.

Butelki w laktatorze Neno Camino zostały wykonane także z materiału premium. To tworzywo, które jest bardziej odporne na uszkodzenia, pochłania energię uderzenia, nie zmienia koloru, ani nie chłonie zapachów.

Neno-Camino-3

Neno Camino dostępny na:

https://www.euro.com.pl/laktatory/neno-camino.bhtml#afterSearch-camino%7Claktatory%7C%7CLaktatory%7Cproduct

Neno Bella Twin – podwójna wersja bestsellera

bella-twin-reklama kopia (1)

Nasz nowy podwójny laktator elektroniczny Neno Bella Twin to odświeżony i powiększony bestseller, któremu zaufały już tysiące Matek – Neno Bella.

Podwójny bezprzewodowy laktator Neno Bella ma subtelne wykończenie w różowym złocie, a jego pompa została pokryta natryskowym lakierem pudrowym o lekko satynowym połysku.

2 fazy pracy – pobudzenia oraz odciągania mają odpowiednio 6 i 9 poziomów mocy, które możesz łatwo regulować na smart ekranie dotykowym. Po 2 minutach pracy Neno Bella Twin automatycznie przechodzi z trybu stymulacji do odciągania pokarmu, więc nie musisz o niczym pamiętać. Po prostu zrelaksuj się i pozwól Belli Twin zrobić całą pracę za Ciebie.

Laktator wazy jedynie 733 gramy, więc możesz wziąć go na wakacje, w daleką podróż, a także do pracy.

Do Neno Bella Twin pasują wszystkie rozmiary butelek Neno oa także woreczki do mrożenia pokarmu. Możesz odciągać mleko bezpośrednio do nich i od razu mrozić na zapas.

Neno Bella-twin

https://www.euro.com.pl/laktatory/neno-bella-twin.bhtml#afterSearch-bella%20twin%7Claktatory%7C%7CLaktatory%7Cproduct

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock