Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Cashback, czyli stała zniżka na wszystkie zakupy

Dzięki dzieciom życie nabiera barw, a świat staje się bardziej kolorowy. Jednak dzieci to także spore wydatki i ciągłe kupowanie nowych ubrań, zeszytów, książek czy zabawek. Znamy jednak sposób, jak otrzymać stałą zniżkę podczas zakupów online i sporo zaoszczędzić. Poznaj cashback – fenomen, który odmienił zakupy w sieci.

Cashback – co to?

Cashback to innowacyjna usługa, która zagościła na polskim rynku kilka lat temu. Dzięki niej można otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych podczas zakupów online.
Jednym z najbardziej popularnych serwisów oferujących cashback jest www.tipli.pl cieszący się najlepszymi recenzjami w sieci. W swojej ofercie posiada ponad 800 sklepów, a z dnia na dzień lista się powiększa. Perełką w ofercie serwisu jest popularna chińska platforma zakupowa. Na AliExpress opinie głoszą jednoznacznie – to najtańsze miliony produktów w niskich cenach. Dodatkowo, kupując z Tipli nawet 10% wartości zamówienia może wrócić do kupującego w formie cashbacku.

Tipli – pieniądze bez wysiłku

Pierwszym krokiem do otrzymania dodatkowych pieniędzy z Tipli jest darmowa rejestracja za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku. Następnie wystarczy się zalogować, przekierować do danego sklepu i złożyć zamówienie dokładnie w ten sam sposób jak bez pośrednictwa portalu. Cashback na Tipli pojawi się w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia, a otrzymane pieniądze można przelać na swoje konto bankowe już od 1 grosza.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock