Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Laktator elektryczny Lakta ZOE – naturalne i precyzyjne odciąganie pokarmu

Laktatory to urządzania, które stanowią jedne z podstawowych elementów wyprawki dla dziecka i przyszłej mamy. Nawet jeśli planujesz karmić piersią, to nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się odciągnięcie mleka na czas Twojego wyjścia z domu lub będzie trzeba pobudzić laktację. Rodzima marka Simed oferuje wysokiej jakości laktator elektryczny Lakta ZOE wyposażony w innowacyjną technologię naśladującą naturalny rytm ssania dziecka. Z nim odciąganie stanie się dziecinnie proste!

Kiedy przyda się laktator Lakta ZOE?

Większość osób uważa, że laktatory są potrzebne wyłącznie wtedy, kiedy z jakiś przyczyn nie jesteśmy w stanie karmić dziecka bezpośrednio piersią. Oczywiście w tych sytuacjach urządzenia również się sprawdzają i pozwalają odciągnąć pokarm, który może być później podany przez tatę i opiekunkę. Ich zastosowanie jednak jest znacznie szersze.

Laktator Lakta ZOE doskonale sprawdzi się w połogu i na początku karmienia, kiedy to istnieje ryzyko zalegania pokarmu w piersiach. Pomoże się pozbyć jego nadmiaru i ułatwi płynną laktację. Odciągacz pokarmu pomaga także w sytuacji, kiedy mleka jest zbyt mało – stymuluje pierś do jej wzmożonej produkcji – lub w przypadku tzw. nawału mlecznego, gdy jest go z kolei bardzo dużo.

Lakta_ZOE_LE-05_www

Laktator elektryczny Lakta ZOE – poznaj zalety!

Największym atutem laktatora elektrycznego Lakta ZOE jest jego innowacyjna technologia, która w bardzo realistyczny sposób naśladuje naturalne odruchy ssania dziecka. Produkt wyposażono w dwie fazy działania. Pierwsza to faza stymulacji, a druga to faza głębokiego odciągania. Intensywność każdej z nich można dostosować do indywidualnych preferencji, dzięki 5 poziomom mocy urządzenia.

Kolejną zaletą urządzenia jest wyposażenie w akumulator, który ładujemy przez kabel USB i tradycyjną ładowarkę. To pozwala na jego użytkowanie bez konieczności ciągłego podłączenia do prądu. Dzięki temu można zabrać laktator ze sobą do pracy czy w podróż.

Warto wspomnieć także o ergonomicznym, elastycznym lejku silikonowym, który został tak zaprojektowany, by idealnie przylegać do kobiecej piersi. Miękki i przyjazny skórze materiał zapewnia duży komfort podczas użytkowania.

W zestawie produktu znajduje się butelka, do której można bezpośrednio odciągać pokarm, smoczek silikonowy oraz nakrętka i przykrywka, jeśli trzeba będzie przechować mleko w lodówce lub zamrażarce. Całość zwieńcza materiałowa torba, w której laktator można zabrać wszędzie ze sobą.

Na zakończenie warto wspomnieć, że Laktator Lakta ZOE nie zawiera szkodliwego BPA A (BPA 0%). Posiada certyfikat BPA Free. Jego bezpieczeństwo dla matki i dziecka potwierdza Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, który dowodzi najwyższej jakości produktu marki Simed.

https://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/laktator-elektryczny-lakta-zoe-2-fazowy/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO