Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Projekt „Nie wciskamy dzieciom kitu!” o zdrowym odżywianiu dzieci!

W ramach najnowszego projektu fundacji Zwalcz Nudę – „Nie wciskamy dzieciom kitu!”, ukazał się właśnie najnowszy artykuł! Chcecie by Wasze dziecko odżywiało się zdrowo, ale nie wiecie, jak zmienić dotychczasowe nawyki, które mają miejsce w Waszym domu? A może wiecie jak należy się odżywiać, ale macie kilka pytań? Wejdźcie na stronę www.zwalcznude.pl i sprawdźcie, co eksperci współpracujący ze Zwalcz Nudę polecają.
Jaki słodycz eliminujemy jako pierwszy, chcąc zadbać o dietę naszego dziecka? Zazwyczaj czekoladę. Właśnie tej słodkości dotyczy nasz najnowszy artykuł. Widzimy w niej sam cukier i tłuszcz, więc wolimy jej po prostu unikać. Czy słusznie? Któż z nas przechodząc obok półek uginających się pod ciężarem najróżniejszych czekolad pozostaje zupełnie obojętny? Truskawkowe, nadziane orzechami, o smaku naszych ulubionych ciasteczek, białe, adwokatowe… Na samą myśl o czekoladzie leci nam ślinka. Dodajemy ją również do wielu deserów i napojów. Tak naprawdę ciężko jest wyobrazić sobie jakikolwiek deser bez dodatku tej słodkości. Czy musimy zatem torturować się i pozbawiać przyjemności rozpływającej się w ustach? Czy czekolada jest aż tak zła dla naszego organizmu? Niekoniecznie!
Więcej informacji znajdą Państwo w artykule na naszej stronie: .
Projekt „Nie wciskamy dzieciom kitu!” zakłada wprowadzenie szeregu informacji o zdrowych produktach, które stają się łatwiej dostępne w sklepach, a także – przystępne cenowo. Twórcy dążą do tego, by rodzice wyeliminowali z codziennych posiłków dzieci niezdrowe produkty, a zastąpili je – zdrowymi. We współpracy z dietetykami, na stronie www.zwalcznude.pl publikowane są artykuły, które informują o wybranych produktach, które wyróżniają się na tle innych. Artykuły będą pogrupowane tematycznie. Już teraz możecie dowiedzieć się, na co się decydować podczas zakupów, jeśli szukacie dla dziecka dobrego jogurtu lub czegoś, co ugasi ich pragnienie.
Fundacja przygotowała też program 6 warsztatów tematycznych dla dzieci, które są prowadzone przez dietetyka w szkołach i przedszkolach. Dzieci dowiedzą się, co jeść i jakie ma to bezpośrednie przełożenie na działanie organizmu. Czego unikać – i dlaczego? Będziemy też wspólnie zdrowo gotować.
To nie wszystko. Fundacja przyjęła sobie za cel wprowadzenie zdrowych przekąsek także do szkół, szczególnie sklepików. Powstała lista zdrowych, pysznych i niedrogich produktów, które zastępują te, których nasze dzieci nie powinny jeść.
Rodzicu, Ty możesz sam wpłynąć na to, czym żywi się Twoje dziecko w szkole!
Więcej informacji o projekcie na stronie: .

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock