Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Bawi i uczy – nowa zabawka Thermomix® TM5 Toy For Kids

Wszyscy miłośnicy gotowania i urządzenia Thermomix® mogą teraz dzielić się kulinarną pasją ze swoimi dziećmi! Firma Vorwerk Polska wprowadziła właśnie do sprzedaży zabawkową wersję słynnego urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix® TM5.

Thermomix® TM5 For Kids z akcesoriami (przystawka Varoma, kopystka, motylek i miarka) to zabawkowa wersja dobrze znanego, „dorosłego” modelu TM5. 

Wyposażona została w panel dotykowy, zabawkową wersję dodatku Cook-Key®, a także służące wyłącznie zabawie funkcje ważenia czy ustawiania temperatury. Ale już dzięki funkcjom takim jak wyrabianie ciasta interwał, funkcja turbo, funkcja obrotów wstecznych, możliwość ustawienia czasu miksowania oraz prędkości, dzieci wspólnie z rodzicami mogą przygotować wybrane, proste desery jak jogurt truskawkowy, mleczne koktajle o smaku bananowym czy czekoladowym. W zabawkowym urządzeniu dzieci wyrobią też ciasto na muffinki, które następnie trzeba będzie z pomocą dorosłych upiec w piekarniku. Mogą także przyrządzić czekoladę do picia, którą należy dodatkowo podgrzać. Po wciśnięciu przycisku Cook-Key® wybrany przepis wyświetli się na ekranie dotykowym w formie obrazkowych ikon, a zabawka przeprowadzi małych kucharzy krok po kroku przez dany przepis.

Zabawka objęta 24-miesięczną gwarancją, przeznaczona jest dla dzieci powyżej 36 miesięcy. Zasilana czterema bateriami paluszkami (1,5 V AA/LR6).

Dostępna na: www.thermomix.vorwerk.pl w cenie 225 zł.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock