Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nowa Elektroniczna niania dla dzieci – premiera lutego Neno Nero

Jest produkt, który zagościł na stałe w sercach świeżo upieczonych rodziców. Produkt, który ułatwia opiekę nad dzieckiem, który jest podstawą dobrze przemyślanej pierwszej wyprawki i doskonałym prezentem na Baby Shower. To elektroniczna niania z kamerą.

Cyfrowa niania – pierwsza wyprawka dzieckanero_02

Wyprawka dla dziecka często okazuje się nie lada wyzwaniem. Zarówno dla rodziców maluszka, jak i przyjaciół rodziny. Ubranka, kosmetyki, laktator, butelki i podgrzewacze do mleka to rzeczy oczywiste. Ale rzeczy potrzebnych i ułatwiających życie jest znacznie więcej, a ich wybór nie zawsze jest oczywisty. Na szczęście jest produkt, który w kategorii „zdrowie i bezpieczeństwo dziecka” wyprzeda inne w rankingach popularności. Elektroniczna niania to wsparcie, które z pewnością przyda się wszystkim młodym rodzicom.

Elektroniczna niania bezprzewodowa – wygoda i funkcjonalność

Wielu świeżo upieczonych rodziców dopiero po urodzeniu pociechy odkrywa, że nie zawsze są w stanie czuwać nad swoim dzieckiem przez całą dobę. Niania elektroniczna to prawdziwy hit, który pomoże Ci usprawnić i ułatwić codzienne życie z nowym członkiem rodziny.
Elektroniczna niania zapewni ci dostęp do wszelkich informacji o tym, co się dzieje w pokoju dziecka, nawet wtedy, gdy Ty będziesz zajmował się innymi obowiązkami domowymi. Jeśli będziesz w innym pokoju, i tak będziesz wiedzieć, czy maleństwo śpi, czy właśnie się przebudziło i potrzebuje Twojej pomocy.
Elektroniczna niania to urządzenie bezprzewodowe, dzięki czemu jest w pełni mobilne. Wystarczy postawić nadajnik w pokoju dziecka, a odbiornik mieć przy sobie. Usłyszysz każdy dźwięk nawet wtedy, gdy zamkniesz drzwi do dziecięcego pokoju.

Taki wysoki komfort opieki i bezpieczeństwo Twojego dziecka zapewni Ci najnowsza cyfrowa niania z kamerą Neno Nero. Pozwoli Ci kontrolować nie tylko czy dziecko jest bezpieczne, ale znacznie, znacznie więcej.

nero

Elektroniczna niania z kamerą NERO – bezpieczny bobas

Nie możesz cały dzień siedzieć przy łóżeczku swojego dziecka i sprawdzać, czy się obudziło. Choć to z pewnością przyjemne, to jednak wiemy, że każda Mama i każdy Tata potrzebuje trochę czasu dla siebie. Dlatego w pilnowaniu Twojej pociechy doskonale wyręczy Cię elektroniczna niania z kamerą.
Coraz więcej rodziców przekonuje się, że niania audio nie wystarczy, by sprawdzić, czy dziecko kwili przez sen, czy dlatego, że właśnie się przebudziło i potrzebuje Cię obok. Dlatego na rynku pojawiła się elektroniczna niania z kamerą. Nie tylko usłyszysz, ale także zobaczysz co dzieje się z Twoim bobasem. Niania Nero ma ekran aż 4,3 cala!
Niemowlak często przewraca się z boku na bok i wydaje różne dźwięki, ale nie zawsze oznacza to, że trzeba stawić się obok łóżeczka i zająć maluchem. Cyfrowa niania z kamerą pokaże Ci dokładny i rzeczywisty obraz i pozwoli podjąć szybką decyzję. Możesz także zobaczyć czy dziecko śpi we właściwej pozycji, a jego pościel nie poddusza go zasłaniając buzię.
Dzięki dodatkowym funkcjom i diodzie IR w niani video Nero masz dokładny podgląd nawet w nocy. Dioda IR emituje światło podczerwone niewidoczne dla ludzkiego oka, dzięki czemu nie obudzi dziecka, a Ty uzyskasz dokładny obraz nawet przy zgaszonych światłach.

nero

nero

Jakie funkcje posiada elektroniczna niania z kamerą Neno Nero

Premiera lutego – cyfrowa niania Nero składa się z nadajnika i odbiornika, a jej działanie oparte jest o fale radiowe, dzięki czemu nie wytwarza groźnego dla zdrowia promieniowania i jest całkowicie bezpieczna dla Twojego dziecka. Nadajnik stawiasz w pokoiku dziecięcym, a odbiornik możesz mieć zawsze przy sobie. Niania Nero ma wbudowany pojemny akumulator, który ładujesz za pomocą tradycyjnego wejścia micro-USB.

 • łączność dwukierunkowa
  Wideo niania Nero pozwala na dwukierunkowe przesyłanie dźwięku. Nie tylko usłyszysz swoje dziecko, ale będziesz mógł uspokoić go zaraz po przebudzeniu, lub podczas krótkiej przerwy we śnie. Ta funkcja sprawdza się także przy starszym dziecku, możesz je na przykład zawołać na obiad.
 • kołysanki
  8 wbudowanych melodii umili czas i pozwoli uspokoić dziecko przed zaśnięciem
 • przypomnienie o karmieniu
  Wideo niania Nero ma opcję alarmu, który przypomina Ci o porze karmienia. Regularne karmienie i odciąganie pokarmu pozwala lepiej zorganizować czas i potrafi powiększyć laktację.
 • tryb nocny
  Specjalna dioda IR sprawia, że możesz mieć oko na swoje dziecko, nawet przy zgaszonych światłach. Podczerwone światło jest niewidoczne dla oczu i nie budzi Twojego maleństwa.
 • duży zasięg i szeroki kąt kamery
  Niania elektroniczna z kamerą Nero ma zasięg aż 300 metrów na zewnątrz i 30 metrów wewnątrz. Kat widzenia kamery to 75 stopni. Dzięki regulacji w dwóch poziomach możesz łatwo ustawić ją tak, by widzieć szeroki plan pokoju dziecka.
 • termometr
  Zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura, mogą być przyczyną dyskomfortu dziecka. Dlatego model niani Nero ma wbudowaną funkcję monitorowania temperatury otoczenia. Czujnik ostrzeże Cię, gdy w pokoju dziecka będzie za ciepło lub za zimno.
 • 6 poziomów głośności
  Szeroki zakres dźwięków zapewnia Ci płynną regulację głośności i pewność, że usłyszysz nawet cichy płacz dziecka.
 • duży ekran wyświetlacza
  Mały ekran daje złudne poczucie kontroli – dostrzeżenie czegoś na małym ekranie potrafi być męczące i stresogenne. Dlatego szeroki ekran odbiornika wideo niani Nero ma aż 4,3 cali. To kluczowe, jeśli chcesz dostrzec szczegóły i mieć całkowity spokój i komfort użytkowania.
 • pojemny akumulator i łatwe ładowanie
  Niezależne zasilanie i wbudowany akumulator pozwalają na pełną mobilność urządzenia. Elektroniczną Nianię Nero możesz ładować za pomocą kabla micro-USB.

Najlepszy prezent dla rodziców – elektroniczna niania z kamerą

Bezpieczeństwo dziecka to podstawa. Dlatego, jeśli jeszcze się zastanawiasz co kupić na Baby Shower początkującym rodzicom, to możesz mieć już pewność, że przenośny system monitoringu w postaci elektronicznej niani bezprzewodowej to strzał w dziesiątkę.
Nowość od Neno – elektroniczna niania elektroniczna Nero z kamerą odciąży Mamę i Tatę i pozwoli im odpocząć lub zająć się swoimi sprawami, gdy dziecko śpi. Już do kupienia w…

Neno nero dostępne jest w sprzedaży w sieci sklepów al.to
Link: https://www.al.to/p/1015124-niania-elektroniczna-neno-nero.html

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO