Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11™ Absolute

Inteligentnie optymizuje moc i czas pracy. Dokładnie czyści w każdym miejscu. Dwukrotnie większa moc ssania przy szczotce niż w innych odkurzaczach bezprzewodowych w użyciu.

  • Elektroszczotka High Torque posiada system Dynamic Load Sensor (DLSTM), który inteligentnie dostosowuje moc ssania do rodzaju powierzchni. Dokładnie czyści dywany i wydłuża czas pracy na podłogach twardych.
  • Ekran LCD pokazuje pozostały czas pracy i wybrany tryb mocy w czasie rzeczywistym.
  • Do 60 minut pracy bez utraty mocy, dzięki najsilniejszej baterii Dyson.
  • 20% większa moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™.
  • Zaawansowana filtracja wyłapuje 99,97% cząstek o wielkości nawet 0,3 mikrona, wydmuchując czystsze powietrze.
  • Zasilany najnowszym silnikiem cyfrowym Dyson V11

Firma Dyson oferuje urządzenia, które łączą inteligentne rozwiązania i nowoczesne oprogramowanie, aby umożliwić klientom kontrolowanie i personalizowanie swojego otoczenia. Wśród tych urządzeń znalazł się bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11TM, który jest wynikiem ponad dekady prac rozwojowych dotyczących odkurzaczy bezprzewodowych i siników cyfrowych Dyson. Przy tym projekcie pracowało 315 inżynierów, opracowując ponad 32 500 prototypów części.

Trzy wbudowane mikroprocesory w odkurzaczu Dyson V11TM zapewniają zupełnie nowy poziom inteligentnego sprzątania, monitorując wydajność urządzenia do 8000 razy na sekundę. Mikroprocesory są umieszczone w systemie Dynamic Load Sensor wewnątrz elektroszczotki High Torque, wewnątrz silnika cyfrowego Dyson V11, oraz wewnątrz baterii. Te udoskonalenia pozwalają na automatyczne dostosowanie mocy ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni i umożliwiają sprawdzanie pozostałego czasu pracy odkurzacza.

Projektujemy odkurzacze od ponad 25 lat i nigdy nie przestajemy się rozwijać. W przypadku bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 skupiliśmy się nie tylko na poprawie wydajności urządzenia, ale także na opracowaniu bardziej inteligentnych rozwiązań, aby naprawdę pomagać naszym klientom w sprzątaniu. – James Dyson

Elektroszczotka High Torque z systemem Dynamic Load Sensor (DLS™)

Rozpoznaje rodzaj powierzchni, a następnie automatycznie dopasowuje moc ssania. System Dynamic Load Sensor (DLSTM) inteligentnie wykrywa opór przy szczotce monitorując jej pracę 360 razy na sekundę i automatycznie zmienia prędkość silnika dopasowując odpowiednią moc ssania do dywanów i podłóg twardych. W zależności od sprzątanej powierzchni – pomiędzy dywanami i podłogami twardymi. Dokładnie czyści wszystkie rodzaje powierzchni i wydłuża czas pracy na podłogach twardych.

Jest to najmocniejsza elektroszczotka, którą stworzył Dyson. Sztywne, nylonowe włókna wchodzą głęboko w dywan, aby usunąć brud. Miękkie antystatyczne włókna węglowe wychwytują kurz z twardych podłóg i szczelin. Silnik cyfrowy Dyson obraca się z prędkością 125 000 obr./min; tworząc moc ssania mocniejszą niż większość odkurzaczy bezprzewodowych.

Inżynierowie firmy Dyson opracowali również sposób na lepsze przyleganie elektroszczotki High Torque do podłogi za pomocą elementu uszczelniającego wykonanego z elastycznego poliuretanu.

Ekran LCD w inteligentny sposób wyświetla powiadomienia w czasie rzeczywistym

Pokazuje aktualną wydajność, w tym wybrany tryb mocy, pozostały czas pracy, zapewniając większą kontrolę sprzątania.

Ekran przypomina także o konserwacji filtra, by utrzymać optymalną wydajność urządzenia. Pokazuje również powiadomienia o blokadach i opisuje jak się ich pozbyć. Dzięki magnesowym czujnikom osadzonym w filtrze, ekran wyświetla. informacje o niepoprawnym podłączeniu filtrów.

Do 60 minut pracy bez utraty mocy, dzięki najsilniejszej baterii Dyson

Najmocniejsza bateria Dyson jest wyposażona w 7 większych ogniw niklowo-kobaltowo aluminiowych o dużej pojemności, co zapewnia o 20% większą moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10TM.

Inteligentne systemy monitorowania i czujniki wysokości mierzą wydajność baterii cztery razy na sekundę, aby zoptymizować moc. System mierzy pojemność baterii i używa algorytmu, który w miarę upływu czasu „uczy się” jak urządzenia danego użytkownika jest używane, by obliczyć pozostały czas pracy. Wyświetlany czas uwzględnia tryb mocy, końcówkę i rodzaj odkurzanej powierzchni.

20% większa moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™

Inżynierowie firmy Dyson przeanalizowali każdy szczegół poprzedniego modelu silnika cyfrowego Dyson V10. W najnowszej wersji silnika cyfrowego Dyson V11, wirującego z prędkością nawet do 125 000 obr./min. Najnowsze rozwiązania zapewniają prosty przepływ powietrza, zmniejszają drgania, co pomaga zwiększyć ssanie oraz redukują poziom hałasu.

Zaawansowane filtrowanie

Kurz i alergeny mogą wpływać na stan zdrowia. W pełni szczelny system filtracji odkurzacza Dyson V11TM wychwytuje 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrometra, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czystsze. 14 cyklonów generuje siłę o wartości ponad 79 000 g, która pozwala zasysać do zbiornika mikroskopijne cząsteczki – takie, jak pyłki i bakterie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock