Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Produkt KRESTO MIX BAKALII z nerkowcem wyróżniony w konkursie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® 2022

KRESTO MIX BAKALII z nerkowcem otrzymał brązowy medal w konkursie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® 2022, w kategorii „Bakalie i przekąski bakaliowe”. Charakterystyczny, granatowo-czerwony znak wyróżnia bestsellery FMCG, które trafiły w oczekiwania klientów i uzyskały wiarygodne opinie. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Gospodarcze, a badanie przeprowadził instytut GfK Polonia.

MIX BAKALII KRESTO to oczywisty wybór dla każdego, kto lubi żyć na 100% i ceni praktyczne rozwiązania. Ważne jest nie tylko wygodne i poręczne opakowanie, ale przede wszystkim jego zawartość, pełna dobroczynnych pierwiastków, jak potas i żelazo. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego, a żelazo pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Dodatkowo MIX BAKALII KRESTO posiada licencję wydaną przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej – podkreśla Jakub Ziemkowski, Terenowy Kierownik Sprzedaży.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego powinno dostarczyć energii do działania oraz wzmocnić koncentrację. Aktywny tryb życia sprawia jednak, że wiele osób nie dysponuje o poranku wystarczającą ilością czasu, by przygotowywać skomplikowane dania. MIX BAKALII KRESTO to połączenie słodkich kostek daktyli i delikatnych płatków migdałowych z chrupiącymi orzechami nerkowca. Gotową mieszankę wystarczy dodać do mleka, jogurtu lub musli, by natychmiast uzyskać wartościowy posiłek lub sycącą przekąskę.

Zaletą produktu jest praktyczne, 140-gramowe opakowanie, które wygodnie można schować do torebki, szkolnego plecaka lub podręcznego bagażu. Dzięki temu można w każdej chwili zaspokoić głód, dostarczając organizmowi wiele cennych składników odżywczych.

MIX BAKALII Z NERKOWCEM KRESTO:

Gramatura: 140 g
Cena detaliczna: 140 g – od 7,19 zł/szt.

Gramatura: 35 g
Cena detaliczna: od 2,19 zł /szt.

mieszanka_kresto_nerkowiec

 

www.vog.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock