Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Sucha skóra dziecka

Czy jesteś gotowa podjąć wyzwanie dla skóry?

46% matek dzieci do 5 r.ż. przyznaje, że skóra ich dzieci jest szorstka w dotyku*. Konsekwencje suchej skóry są widoczne nie tylko na ciele, ale wpływają też na ogólne samopoczucie. Tymczasem badania przeprowadzone przez Biodermę pokazują, że nie wszystkie mamy smarują skórę swoich dzieci codziennie – co 4. mama dziecka do 5 r.ż. tego nie robi*. Dla 36% matek dzieci do 5. roku życia pielęgnacja skóry ich dziecka jest skomplikowana*.

Podstawą pielęgnacji suchej skóry dziecka jest regularne stosowanie bezpiecznych, polecanych przez dermatologów emolientów. Takich, które zahamują proces wysuszenia skóry już od urodzenia. Należy przy tym pamiętać, że odżywienie skóry zaczyna się już podczas kąpieli, dlatego warto zwrócić uwagę zarówno na wzbogacony skład balsamu, jak i na nawilżające działanie kosmetyku używanego do mycia.

Kampania „Więcej dla skóry” to wyzwanie rzucone Polkom. Bioderma dba o to, aby kobiety wyrobiły sobie dobry nawyk systematycznego dbania o skórę i zwróciły uwagę na to, jakich kosmetyków do ciała używają – zarówno dla siebie, jak i dla dziecka. Każde wyzwanie marki Bioderma to 21 dni dla skóry, podczas których możesz nauczyć się systematyczności i poznać bezpieczne dermokosmetyki do niej dopasowane. Odpowiednia pielęgnacja skóry ciała nie tylko sprawi, że jej bariera ochronna zostanie odbudowana, ale i wpłynie na Twoje samopoczucie. Więcej dla skóry to więcej dla Ciebie i więcej dla Twojego dziecka.

DOŁĄCZ DO NAS I ZRÓB #WIECEJDLASKORY

Przetestuj 1 z 400 zestawów Atoderm do suchej skóry dziecka: Atoderm Huile de douche + Atoderm Prèventive. Używaj ich codziennie przez 21 dni i zobacz różnicę! Wejdź na www.wiecejdlaskory.pl i podejmij wyzwanie.

Zestawów w promocyjnej cenie szukaj również w wybranych aptekach – ich lista dostępna jest na www.wiecejdlaskory.pl/wiecej-niz-emolient

Kupując zestaw, oszczędzisz nawet 38 zł!

*Wyniki badania konsumenckiego dotyczącego zwyczajów pielęgnacji skóry Polek na reprezentatywnej próbie 567 osób przeprowadzonego przez Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2017 roku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock