Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Wiklinowy wózek dla lalek od LiLu

Dzieciństwo to nieustanna zabawa w dorosłych. Niemal każda mała dziewczynka, zapatrzona w swoją mamę, z czułością karmi lale i zabiera je na spacery. Wózek LiLu powstał z myślą o tych najprostszych i niezmiennie najlepszych zabawach “w dom”, które w czasach nadmiaru bodźców i technologii, wydają się jeszcze cenniejsze niż pokolenia wstecz.

Dekoracja pokoju i zabawka w jednym!

Wózek dla lalek cieszy oko, przez co stanowi stylowy dodatek do wystroju pokoiku dziewczynki. Poza zabawami w mieszkaniu, można z nim wyjść do ogrodu czy na spacer, ponieważ jego konstrukcja jest stabilna i wytrzymała.

Dobra polska jakość i tradycyjne rzemiosło ubrane w ekologiczne wartości. 

Wózki, podobnie jak wszystkie meble z wikliny marki LiLu, wyplatane są przez rzemieślników z bardzo dobrej gatunkowo wikliny – trwałej, mocnej, odpornej (czego nie można powiedzieć np. o wiklinie ze Wschodu). Proces wyrobu wózka zaczyna się już podczas zbiorów wikliny, następnie jest moczenie, ręczne wyplatanie, malowanie i dekorowanie – każdy z etapów wykonywany jest bardzo precyzyjnie.

LiLu to jedyny na polskim rynku producent, który maluje swoje wózki i meble wiklinowe na wiele kolorów, używając atestowanych ekologicznych wodnych farb, bezpiecznych dla dzieci i środowiska naturalnego.

W zestawie do wózka dołączone są: kołderka i poduszeczka w złote gwiazdki, wypełnione antyalergiczną włókniną, przez co zabawka jest bezpieczna również dla dzieci z alergią.

Wymiary: wys. 62 cm, szer. 23 cm, dł. 48 cm
Cena: 399 zł

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock